Джерело
Слобожанська територіальна громада | У Слобожанському відбулося засідання комісії з питань техногенно-еколо...
1 780 Охват/переглядів
2026-01-08 10:56
Повідомлення №15713
У Слобожанському відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційУ зв’язку з черговою атакою ворога по енергетичній інфраструктурі та тимчасовими перебоями з електропостачанням у частині Дніпропетровської області, 8 січня було проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням селищного голови Івана Камінського. У роботі взяли 👥участь секретар селищної ради (виконкому) Людмила Лагода, перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов, заступники селищного голови, представники профільних відділів, керівники структурних підрозділів, комунальних закладів та установ.На засіданні 💬проаналізовано поточну ситуацію, визначено першочергові завдання та скоординовано дії всіх відповідальних служб. Критична інфраструктура громади працює від резервних джерел живлення. Комунальні служби працюють у посиленому режимі. Вживаються всі необхідні заходи для якнайшвидшого відновлення стабільного електропостачання та забезпечення життєдіяльності громади.👥Нагадуємо, що у громаді діють ⚡️Пункти незламності, які укомплектовані незалежними джерелами живлення та зв’язку й працюють у визначеному режимі. Максимально забезпечується енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури та базових станцій зв’язку.💬Просимо жителів громади поставитися з розумінням до ситуації та дотримуватися рекомендацій:🟡за можливості обмежте споживання електроенергії;🟡зробіть мінімальний запас питної води;🟡користуйтеся мобільним зв’язком лише за нагальної потреби (базові станції працюють від акумуляторів, ресурс яких обмежений);🟡слідкуйте за офіційними повідомленнями громади та служб.Слобожанська селищна рада та комунальні підприємства працюють у посиленому режимі та роблять усе можливе для забезпечення стабільної життєдіяльності й ❤добробуту громади.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube