Джерело
Слобожанська територіальна громада | Волейболістки🏐 Слобожанської громади здобули перемогу на обласному чем...
1 230 Охват/переглядів
2025-12-20 11:12
Повідомлення №15490
Волейболістки🏐 Слобожанської громади здобули перемогу на обласному чемпіонаті19 грудня у 📍спортивному комплексі «Слобожанський» відбулися фінальні змагання чемпіонату області з волейболу серед дівчат 2009 року народження. Подія зібрала три найсильніші команди регіону та стала яскравим прикладом сили командного духу, наполегливості й спортивної майстерності.У фіналі 👥зійшлися: «Тайфун» – ДЮСШ Слобожанської селищної ради, «Альтаїр» – Черкаська ТГ, ДЮСШ з міста Павлоград.Матчі проходили в напруженій боротьбі, з високою інтенсивністю та вирішальними розіграшами. За підсумками фінальних ігор перемогу🎉 здобула команда «Тайфун» ДЮСШ Слобожанської селищної ради, виборовши звання чемпіонок Дніпропетровської області. Друге місце посіли дівчата з Черкаської громади, а бронзовими призерами стали ДЮСШ з Павлограду.Також було відзначено індивідуальними відзнаками:⭐Краща нападаюча – Вікторія Мирошніченко (ДЮСШ м. Павлоград);⭐Краща захисниця – Діана Мороз («Альтаїр», Черкаська ТГ);⭐Краща пасуюча – Софія Петриченко («Тайфун», ДЮСШ Слобожанської селищної ради);⭐Краща гравчиня турніру – Поліна Карпенко («Тайфун», ДЮСШ Слобожанської селищної ради).Ця перемога – вагомий результат системної роботи та підтримки розвитку спорту в Слобожанській громаді. Вітаємо спортсменок і тренера та бажаємо впевнено рухатися до нових звершень📊!🖼 Більше фото за посиланням.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube