Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Слей вакансії // слей специ
Додано 14 лип 2024

Слей вакансії // слей специ

@slayworkk
Кількість підписників: 4 965
Фото: 724
Відео: 38
Посилання: 860
Опис:
Про роботу, яка має сенс. Для людей, які його шукають. IT / creative / UA market & beyond Зв’язок → @andriilisovyi Запис на консалт: https://bit.ly/4qaWYZL
Джерело

Слей вакансії // слей специ | Недавно розмовляли з колегами про те, що зараз мол "не модно" мати одн...

Логотип телеграм спільноти - Слей вакансії // слей специ Слей вакансії // слей специ @slayworkk
1 200 Охват/переглядів 2024-07-26 14:02 Повідомлення №493
Недавно розмовляли з колегами про те, що зараз мол "не модно" мати одну роботу. Типу так, є такі вайби, але вони супер залежать від спеціалізації і рейту, на який ти можеш розраховувати у своїй ніші. Бо багато хто іде "за модою", щоб стягнути гроші, які їм необхідні для того рівня життя, до якого звикли (або його покращення).Наприклад, що ми маємо: мідла девелопера, який може $3к+ мати з однієї роботи і умовного мідла сммника чи диза з $1к+. Звісно, сммник чи диз візьме три таких проєкти.Тому зійшлися на тому, що здебільшого єбашать джуни-мідли на кількох проєктах, а потім переходять на вищі позиції або переходять у інший напрям. SMM → UA / media buying / PPC / контент-продюсування...graphic designer → product / UI/UX / art direction...Але енівей –– мені здається, що це все ж таки супер залежить від типажу людини та її бачень свого розвитку. Бо шляхів є дуже багато, більшість просто обирає хаслити на кількох роботах, іноді навіть на кількох фул тайм роботах (ггг, так це ж я))). Але це свідомий вибір цього шляху.Ви як думаєте?