Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Слей вакансії // слей специ
Додано 14 лип 2024

Слей вакансії // слей специ

@slayworkk
Кількість підписників: 4 982
Фото: 725
Відео: 38
Посилання: 864
Опис:
Про роботу, яка має сенс. Для людей, які його шукають. IT / creative / UA market & beyond Зв’язок → @andriilisovyi Запис на консалт: https://bit.ly/4qaWYZL
Джерело

Слей вакансії // слей специ | Я не розумію, чому всі страждають від сммників.Сьогодні прочитав у фау...

Логотип телеграм спільноти - Слей вакансії // слей специ Слей вакансії // слей специ @slayworkk
861 Охват/переглядів 2025-05-16 16:35 Повідомлення №854
Я не розумію, чому всі страждають від сммників.Сьогодні прочитав у фаундерки одного проєкту: «Довелося попрощатися із сммницею після випробувального. Результат — "втрачений місяць" і взагалі кабзда, болить багатьом ця тема».І я вже не здивований. Бо це — типовий сценарій: фаундери скаржаться, що хороших сммників немає, що "знов не вивезла", що "не мій рівень", що "результатів нема".Але чи точно проблема лише в СММниках?Бо я бачу десятки кейсів, де хороші сммники не вивозять не тому, що некомпетентні, а тому що:– у фаундера немає чіткої візії;– задачі змінюються тричі на тиждень;– тестове було одне, а реальні задачі - зовсім інші;– нема брифу, зворотного зв’язку і жодного поняття, які KPI є пріоритетними.Чи не питання лише “чи добрий сммник”. Це питання взаємної відповідальності: чи був onboarding? Чи була синхронізація по цілях? Чи взагалі ця людина мала шанс проявити себе в системі, яка не горить?І ще одна штука. Всі дуже люблять казати "не пройшов пробейшн", але давайте чесно — а для чого тоді співбесіда? тестове? чекліст першого місяця? Ви ж теж тестувались — як роботодавець. Давайте одразу хардкор. Запобіжіть кризі, до її початку – проявіть максимальний вайб того, що очікує на кандидата. Краще довший пошук, аніж «ті сммники як сємєчькі».Тому що хороші сммники є.Просто на ринку два варіанти:1. або ви готові інвестувати $1000+ за досвід, процес і результат2. або — вкладаєтесь у сммника з потенціалом і будуєте разомІншого не існує.На цьому все.😊 Слей вакансії // слей специ > Підписатися