Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Слей вакансії // слей специ
Додано 14 лип 2024

Слей вакансії // слей специ

@slayworkk
Кількість підписників: 4 983
Фото: 725
Відео: 38
Посилання: 864
Опис:
Про роботу, яка має сенс. Для людей, які його шукають. IT / creative / UA market & beyond Зв’язок → @andriilisovyi Запис на консалт: https://bit.ly/4qaWYZL
Джерело

Слей вакансії // слей специ | Колись я працював по 10-12 годин на день за $500, вів 4 проєкти одноча...

Логотип телеграм спільноти - Слей вакансії // слей специ Слей вакансії // слей специ @slayworkk
1 300 Охват/переглядів 2025-02-20 14:01 Повідомлення №682
👹 Колись я працював по 10-12 годин на день за $500, вів 4 проєкти одночасно, знімав контент і запускав рекламу Майже кожен, хто займає senior/lead/head позиції на початку карʼєри десь там був. Але це те, що дало мені можливість зараз писати допис-рефлексію, чому ми мало заробляємо і що треба, аби вийти з цього. І вимірювати це не роками, а практичними скілами і оцінкою.Можна бути мега-компетентним, робити геніальні речі і залишатися на тому ж рівні доходу роками. Бо якість роботи не завжди конвертується в гроші. А професіоналізм ≠ великі гроші по дефолту.Чому так відбувається? Думаю, що багато, хто знає відповідь:)Говорити про свої досягнення. Аргументувати свою цінність для компанії. Піднімати тему підвищення ЗП. НЕ ЗНЕЦІНЮВАТИ СЕБЕ. Тільки чесно: «На якому році кар’єри ви почали це робити??»Часто чую від колег/друзів/знайомих (і від себе раніше в тому ж числі): «Мій проєкт приніс компанії Х $, А ВОНИ…..». Дуже легко ці думки озвучувати у своєму сейф спейсі, натомість обговорити це з роботодавцем предметно – страшно.🫵 Як це змінити прозоро і в задоволення (бо процес моральний складний)→ Вчися говорити про свої досягнення. Ніхто не буде здогадуватися, що ти зробив круто, якщо ти сам про це не скажеш.→ Збирай кейси. Цифри, результати, фідбеки – усе, що демонструє твою цінність. Не ефемерність, а чіткість.→ Запитуй про підвищення. Це не наглість, а обговорення твого внеску в компанію. ЩО Я МОЖУ ОЧІКУВАТИ?→ Прокачуй навички переговорів. Іноді вигідніше домовитися про гроші, ніж чекати, поки тебе оцінять самі.→ Обʼєктивно оцінюй себе, свої скіли та ринок. Поговори з колегами або фахівцями зі сфери, отримай фідбек ззовні.Бути класним фахівцем – це половина шляху. Наступний степ – вміння показати, чому ти цього вартий.🤭 А тепер чесно (ще раз перепитаю): на якому році кар’єри ви почали говорити про це?? Я на третьому :)