Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Слей вакансії // слей специ
Додано 14 лип 2024

Слей вакансії // слей специ

@slayworkk
Кількість підписників: 4 983
Фото: 725
Відео: 38
Посилання: 864
Опис:
Про роботу, яка має сенс. Для людей, які його шукають. IT / creative / UA market & beyond Зв’язок → @andriilisovyi Запис на консалт: https://bit.ly/4qaWYZL
Джерело

Слей вакансії // слей специ | Останнім часом помічаю у багатьох тезу «СТРАЖДАННЯ - ЦЕ ВИБІР».Дуже кл...

Логотип телеграм спільноти - Слей вакансії // слей специ Слей вакансії // слей специ @slayworkk
1 000 Охват/переглядів 2025-01-28 15:55 Повідомлення №644
👽 Останнім часом помічаю у багатьох тезу «СТРАЖДАННЯ - ЦЕ ВИБІР».Дуже класно мені ця думка вʼїлася в голові і все ніяк не виходить. Але, який висновок зробив – так, це факт. Я дуже довгий час проживав негатив крізь страждання, а деякі базові речі зводилися до піздострадальчества. Будь-яка складна ситуація = драма, будь-який факап = кінець світу :))У таких кейсах базово два шляхи:- Режим «Ну все, горить сарай – гори і хата»- Прийняти факт, зробити висновки і продовжити шось робить даліЯ не обирав перший варіант. Таке відчуття, що в якийсь момент він сам вкорівнився і частіше за все знаходив собі прояв у моїй рутині. Але це питання комплексне, сьогодні я вже я розумію, чому так було.🙂‍↔️ Зараз я маніфестую: я обираю не страждати! Я обираю негатив проживати як негативний досвід і не запаюватися через дрібниці. Я обираю любити свою рутику і дефлотні таски. Я обираю отримувати задоволення від простих і зрозумілих мені процесів. Я обираю прийняти і йти далі. Але дозволяю собі іноді пострадать – дозовано!!!