Джерело
SkomUA | З приводу деяких ваших питань «Чи думав про озвучення серіалу» і т.д і...
14 400 Охват/переглядів
2026-05-21 16:08
Повідомлення №1038
З приводу деяких ваших питань «Чи думав про озвучення серіалу» і т.д і т.п. Взагалі є кілька проєктів які точно хотілося б зробити з точки зору творчого втілення (погратися в це). Але під час роботи над Кевіном і Безхатніми виродками зрозумів, що є багато нюансів. І коли робиш все сам це сповільнює (в моєму випадку) настрій всієї роботи втрачається і я починаю прокрастинувати. Хоч я і навчився завдяки своєму другу автоматизовувати баланс доріжок вокал ремувером, чистити кімнату в клінері і ще деяких нюансах, та на 100% автоматизувати зведення не виходить все одно його треба робити скрупульозно - це щоб подобалось мені. Може я міг би знайти для співпраці звукорежисера та не певен що мені буде подобатися результат. Сформувалося відчуття, що краще все спокійно зробити самому. Тож в цілому поки серіали не плануються, далі я стирчу вам пару переозвучок, а там побачимо як піде🤷♂️А вам що подобається? Чи до вподоби вам мої спроби робити озвучення фільмів/серіалів чи краще сфокусуватися лише на переозвучках?👀