Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - о ско ма 💊
Додано 09 гру 2021

о ско ма 💊

@sko_ryk
Кількість підписників: 198
Фото: 457
Відео: 19
Посилання: 162
Опис:
ско рик. поет, гульвіса, культуртрегер. старий і злий на весь світ. моніторю твої, особисто твої, стани і вони мені не подобаються. особисті: @imzion
Джерело

о ско ма 💊 | мої кращі подруги замовлять суші в Євразії на Дмитрівській."Єбать, які...

Логотип телеграм спільноти - о ско ма о ско ма 💊 @sko_ryk
54 Охват/переглядів 2022-10-16 15:18 Повідомлення №1460
мої кращі подруги замовлять суші в Євразії на Дмитрівській."Єбать, які смачні тут мідії" — каже одна, киваю у відповідь. Мідії дійсно ахуєнні, особливо з цим часниковим соусом.Я їм сирний місо-суп з лососем. Мені хуйово. Мої кращі подруги обговорюють суїцид. "Якась в мене така хуйова чуйка перед цими бойовими,Я з *** домовилась — він мене йобне в разі чого,А якщо не встигне, то я собі приготувала кольосіки —5-6 пігулок, і всьо, пизда. Бо як ви понімаєте — в полон я не піду".їй 22 роки, вона нещодавно вийшла заміж. Я їм сирний місо-суп з лососем. Мені хуйово. Мої кращі подруги обговорюють суїцид так, неначе це покупка нових кросівокЧи звичайні плітки на балконі із вінстоном з чорничною капсулою та горіховим айкосом."Хуйня" — перебиває її моя інша подруга, що сидить по праву руку —"3-4 штучки фентанілу вистачить. Це канєшно не надто приємно, але принаймні надійно".Я їм сирний місо-суп з лососем. Мені хуйово. "А як воно діє?"Мій безтурботно-веселий вигляд зраджують сповнені жаху очі."Та як-як. Організм настільки сильно упарюється, шо забуває як дихати.Просто задихаєшся та і всьо".Я їм сирний місо-суп з лососем. Мені хуйово. Здається, цей суп з фентанілом,Бо я забуваю як дихати. Здається, що це передсмертне марево від асфіксії,Але я чітко бачу, як моя краща подруга вмирає, потім ще одна, потім ще і ще.Я бачу все в деталях. Здається, останнім часом я дихаю йобаним фентанілом,але все ніяк не помру остаточно. Тільки вмираю по частинам з кожним, кого люблю. мої кращі подруги замовлять суші в Євразії на Дмитрівській. Вони сміються, жартують про відірвані кінцівки, прострелені жопи,спижджену волонтерку, аватарів , свою смерть, своє самогубство. Я їм сирний місо-суп з лососем і мені хуйово. Здається, він з фентанілом.