Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - о ско ма 💊
Додано 09 гру 2021

о ско ма 💊

@sko_ryk
Кількість підписників: 198
Фото: 457
Відео: 19
Посилання: 162
Опис:
ско рик. поет, гульвіса, культуртрегер. старий і злий на весь світ. моніторю твої, особисто твої, стани і вони мені не подобаються. особисті: @imzion
Джерело

о ско ма 💊 | ​Так не буваєВ фінському серіалі дуже природньо показують депресію.Деп...

Логотип телеграм спільноти - о ско ма 💊 о ско ма 💊 @sko_ryk
28 Охват/переглядів 2023-07-09 04:34 Повідомлення №1827
​Так не буваєВ фінському серіалі дуже природньо показують депресію.Депресію, неможливість жити даліІ справедливість в останній серії.Так не буває.В датському серіалі показують дуже земну дружбу, любов до своїх не дивлячись ні на щоІ всі помирають в останній серії. Так не буває.В серіалі з Нової Зеландії дуже природньо показують біль і образу.Образу на батьків, і біль, який все життя не минає.І всі, хто тобі в серіалі сподобався — гинуть в останній серії. І образа гине.Так не буває.В шведському серіалі дуже природньо показують біль через втрату рідних душі людей.В останній серії всі гинуть.Через вибух.Так не буває.Це все все серіали-триллери.Але я теж живу в серіалі, який теж триллер.Триллер-прямий-ефір.Я розсипаюсь легко, як фіолетова таблетка ксанаксу.Я не можу плакати, а у фінському серіалі можуть.Я не можу виходити на вулицю, а в датському серіалі можуть.Я не можу їсти, а в новозеландському серіалі можуть.Мої рідні душі люди гинуть частіше, ніж у шведському серіалі.Вибухи в нашому серіалі стаються частіше, ніж в усіх інших серіалах. Друзі мої гинуть частіше, ніж в усіх інших серіалах.Друзів в полоні терористів більше, ніж в усіх інших серіалах.Нас не повідомили про тонкощі сценарію. Бо сценарію немає.Це триллер, реаліті-шоу-триллер-в прямому-ефірі.Я більше не вірю зовсім серіалам-триллерам. Бо я вже рік живу в справжньому триллері.І я розсипалась так само легко, як розсипається маленька фіолетова таблетка ксанаксу.#недовіршНа фото я і рідний Ruslan Gorovyi, у якого на руці написано «ти ніколи не помреш», це назва його пісні. Ну а в мене на руці написано «спосіб безсмертя».Пісня друга, який помер. Хороші пісні