Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Під Скелєю
Додано 14 лип 2024

Під Скелєю

@skevic
Кількість підписників: 5 511
Фото: 1,870
Відео: 172
Посилання: 2,009
Опис:
twitch.tv/skevich_
Джерело

Під Скелєю | Скелясті, вже говорив на стримі, але тепер пишу тут. Моя історія з ком...

Логотип телеграм спільноти - Під Скелєю Під Скелєю @skevic
2 460 Охват/переглядів 2026-05-28 14:34 Повідомлення №9703
Скелясті, вже говорив на стримі, але тепер пишу тут. Моя історія з коментуванням йде на паузу, з сьогоднішнього дня я перестаю коментувати доту професійно(як би ви не рофлили над цим). Я дуже вдячний Мейнкасту за цей шлях, завдяки більшості знайомих і колег на студії я став тим ким є зараз, окреме дякую Олсі, бо завдяки йому у мене зʼявився друг і людина в якої я можу запитати щось і мені завжди дадуть потрібну мені пораду/відповідь. Також хочу подякувати Батьку кіберспорту, спорту, коментуванню всього, а саме Вілату - ця людина помітила в мені щось і вирішила протестувати мене в ролі коментатора і хоч не зі сцени, але я зміг покоментувати фінал ТІ. Дякую всім колегам з якими познайомився, які направляли мене. Величезне спасибі керівництву, яке йшло на зустріч, навіть коли у нас розбігались погляди на ту чи іншу ситуацію. Ну і спасибі вам, людям які підтримували і критикували, без вас я би не дійшов до того рівня на якому міг коментувати найвідповідальніші матчі, я правда марю надіями що в доті щось зміниться і я захочу повернутись, але наразі для мене ця дисципліна відходить на задній план. Я все ще буду радий відвідувати шоу-матчі, благодійні івенти які буде реалізовувати Мейнкаст.З завтрашнього дня можете вітати мене як фуллтайм стримера і (не)професійного гравця в дедлок, дякую вам.