Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - sion [CLOSED]
Додано 14 лип 2024

sion [CLOSED]

@sionqwerty
Кількість підписників: 387
Фото: 50
Відео: 3
Посилання: 21
Опис:
новий канал: https://t.me/sioncyberreligion адмін — @hangmans_gambit архів: https://t.me/siorchive
Джерело

sion [CLOSED] | Хочу пояснити ситуацію з щп щодо коментарів до референсу Святіка, який...

Логотип телеграм спільноти - sion cyber religion sion [CLOSED] @sionqwerty
571 Охват/переглядів 2025-06-26 21:33 Повідомлення №1934
Хочу пояснити ситуацію з щп щодо коментарів до референсу Святіка, який був репостнутий у відкритий канал. У коментарях з’явилась особа, котра заявила, що наші персонажі викликають у неї «погані асоціації» з рос. стікерами з ВК, і що це її, «трігернуло». Варто розмежовувати власні асоціації та публічне знецінення роботи інших. Я мала повне право відповісти на це публічно і заодно як співавтор, адже подібні коментарі були зроблені не в приватній розмові, а відкрито. Моєю метою не був конфлікт — я відстоювала нашу ідею та сенс який ми вклали в персонажів. Але замість діалогу отримала бан за очевидно сильніші аргументи та була готова продовжити розмову у приватних повідомленнях.На жаль, реакція адміністраторки з позицією «давайтє жить дружно» це спосіб уникнути відповідальності за модерацію простору, де відбувається публічне приниження творчості інших. Мене звинуватили у «дойобі» та грубості за відстоювання нашої роботи.Хочу прояснити кілька важливих речей: 1) Співпадіння імені Славіка залишається співпадінням, враховуючи що його повне ім’я не Святослав 2) Саме ця динаміка популярна та варіативна і обмежувати її через власні поверхневі асоціації — це спрощення й викривлення як власного оцінювання так і інших. 3) Наші персонажі не підлітки і точно не гопнік з дед інсайдом 4) Не лізьте туди, де не розумієте контекст та історію створення саме таких образів персонажів і чому. Особисті тригери — це справа кожного, але проєктувати їх на чужу творчість без аналізу й такту — недоречно. Особливо у час, коли українці створюють власний який не який контент, намагаючись вийти з-під рашистського впливу. Порівняння з російським контентом стирає нашу ідентичність і прирівнює її до них же.