Джерело
Наше місто. Офіційно | У громаді відбувся ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч» з баскетболу.У Синель...
304 Охват/переглядів
2026-01-28 09:03
Повідомлення №23431
У громаді відбувся ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч» з баскетболу.У Синельниківській міській територіальній громаді продовжились змагання в рамках Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» всеукраїнської шкільної ліги серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2025-2026 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Естафету змагань підхопили спортивні команди баскетболістів ліцеїв міста. Змагання відбулися на спортивній базі Синельниківського ліцею №7. За результатами змагань господарі - учні ліцею №7 - посіли І місце (вчитель фізичної культури Володимир Ходаковський). Юні спортсмени Синельниківського ліцею №6 вибороли ІІ місце (вчитель фізичної культури Альбіна Вишневецька). Третє призове місце у спортивної команди ліцею №2 (вчитель фізичної культури Ігор Блошенко). Найкращими баскетболістами у цих змаганнях визнані: ліцей №7- Максим Журава, ліцей №6 - Іван Стороженко; ліцей №5 - Данило Богайчук, ліцей №4-Артем Григоренко, ліцей №3 - Богдан Соболь, ліцей №2 - Тереник Ілля, ліцей №1- Сапетка Євгеній.Переможцям та призерам ІІ етапу змагань від міського голови Дмитра Зражевського вручені медалі, грамоти та баскетбольні м’ячі. Вітаємо спортивні команди та колективи ліцеїв міста з гарними результатами! Дякуємо ЗСУ за можливість провести змагання! За інформацією відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради