Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Наше місто. Офіційно
Додано 14 лип 2024

Наше місто. Офіційно

@sinradagovua
Кількість підписників: 2 450
Фото: 22,000
Відео: 308
Посилання: 3,040
Опис:
офіційний канал міста Синельникове
Джерело

Наше місто. Офіційно | Щороку 19 травня відзначають Всесвітній день сімейного лікаря. Це свят...

Логотип телеграм спільноти - Наше місто. Офіційно Наше місто. Офіційно @sinradagovua
604 Охват/переглядів 2025-05-19 06:44 Повідомлення №18506
Щороку 19 травня відзначають Всесвітній день сімейного лікаря. Це свято запроваджено у 2010 році за ініціативою Всесвітньої ради сімейних лікарів WONCA, членом якої є Українська асоціація сімейних лікарів.Міністерство охорони здоров’я України запропонувало в цей день на державному рівні встановити в Україні професійне свято – День сімейної медицини. Ініціативу підтримала українська та міжнародна медична спільнота. 06 грудня 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив Указ Президента України щодо запровадження нового професійного свята – Дня сімейної медицини.Сімейні лікарі – це лікарі першого контакту. Вони перші вислуховують скарги, знають історію здоров’я і спосіб життя кожного члена сім’ї, що дозволяє робити лікування більш ефективним. Вирішують, до якого фахівця направити.Сьогодні сімейні лікарі - це фахівці високої кваліфікації, які пройшли спеціальну багатопрофільну підготовку.Сімейні лікарі – основна ланка у системі охорони здоров’я. Вони супроводжують своїх пацієнтів на всіх етапах їхнього життя – від народження до старості.Вони не лише лікують хвороби, а й активно працюють над профілактикою та зміцненням здоров'я.Сьогодні чудова нагода відзначити важливу роль сімейної медицини, саме сімейних лікарів у нашому житті та подякувати за їх сумлінну працю. Висловлюємо слова вдячності від усієї Синельниківської міської територіальної громади лікарям та усім фахівцям сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Синельниківський центр первинної медико-санітарної допомоги Синельниківської міської ради» Бажаємо частіше чути від пацієнтів не скарги на стан здоров’я, а слова вдячності за вашу працю, добрі серця та щирі усмішки!Міцного здоров’я, мирного неба, віри в Перемогу та щасливого майбутнього!За інформацією відділу охорони здоров'я міської ради