Джерело
Shotropa TODAY🇺🇦🌎MISS ECO 2026 | УСВІДОМЛЕННЯ 2025 ЧЕРЕЗ НАБИТІ ШИШКИ , ВТРАЧЕНІ ПАРТНЕРСТВА І ГРОШІ ⬇️...
128 Охват/переглядів
2026-01-03 18:43
Повідомлення №4511
УСВІДОМЛЕННЯ 2025 ЧЕРЕЗ НАБИТІ ШИШКИ , ВТРАЧЕНІ ПАРТНЕРСТВА І ГРОШІ ⬇️[ найцікавіший матеріал, який би я щаслива була прочитати у 2024 у когось😬] 1️⃣ Цілі можуть обманювати. Я можу досягти того, чого хотіла і все одно відчувати порожнечу. Тому що важливі не цілі, а цінності, на яких я будую рішення щодня. Якщо мої цінності - схвалення, статус або гроші заради грошей, задоволення буде коротким , а я буду нещасна - це вже перевірено. Цілі закінчуються. Цінності-ні.Будувати і розуміти свої цінності !!! Ключове СВОЇ !!!2️⃣ Я не винна у всьому, що зі мною сталося. Можуть бути винні інші люди. Але я відповідальна за те, що з цим робити далі. Це про силу. Бо відповідальність - єдине місце, де в тебе є реальний вибір. [ прочитай ще раз !!!! ] А свій вибір я робила завжди в сторону довгострокових комунікацій та правди !!! Саме тому всі конфлікти цього року закінчились у виграші у мою сторону. 3️⃣ Емоції не завжди говорять правду. Вони можуть бути дуже болючими і прямо здаватися правдою , але це не означає, що за ними треба йти !!!!! Доросле життя починається там, де я дію не за імпульсом, а за усвідомленням !!! Саме це усвідомлення допомогло мені закрити конфлікти і навіть закрити судовий позов , який я хотіла подати на інших організаторів. 4️⃣ Усвідомлення смерті дивним чином очищає життя від зайвого. Коли ти пам’ятаєш, що час обмежений, багато речей раптом втрачають значення. І залишаються тільки ті, за які справді варто боротися.[ Це усвідомлення допомогло прийняти одне з найскладніших рішень у особистому житті , про це трошки згодом розкажу] 5️⃣ Ми всі хочемо щастя. Але проблема в тому, що життя завжди складається з проблем. І питання не в тому, як їх уникнути, а в тому, які саме проблеми я готова мати. Щастя - це не відсутність труднощів. Це готовність жити з тими труднощами, які мають для мене сенс. Я мріяла про міжнародний бізнес і ледь не загнулась у всіх процесах і відповідальності , але я зрозуміла , що це і є щастя.А труднощі , які я готова усвідомлено приймати вони і є частиною щастя. Бо кожен момент на сцені та конект з моїми людьми він того вартий !!! 6️⃣ Любов - це не постійний підйом і не ідеальні почуття. Це вибір залишатися, коли стає складно. Це відповідальність, а не тільки емоція. Якщо вам потрібно продовження напишіть в коментарях ❤️🤝