Джерело
Shostka-News🪶 | Міський голова Шостки зустрівся з представниками Медіа: говорили про в...
1 050 Охват/переглядів
2025-12-26 17:11
Повідомлення №69692
🪶 Міський голова Шостки зустрівся з представниками Медіа: говорили про виклики року, що минає, нові проєкти на 2026 рік (+ відео)🔰 Міський голова Микола Нога зустрівся з представниками Медіа. Розмова була про те, яким був 2025 рік для нашої громадиДля Шосткинської громади, як і для всієї України, рік був надзвичайно складним. Рік війни, рік протистояння… Найскладніше там, на фронті. Ми повинні сказати хлопцям та дівчатам: “Ви Герої”, ми маємо їм подякувати, – наголосив Микола Нога.
Наймасованіші удари по громаді припали саме на цей рік. Шостка стала першим містом в Україні, яка відчула на собі повний блекаут. Міський голова говорить, що враховуючи високий рівень урбанізації, для міста це були надзвичайно складні випробування.Те, що люди витримали – це саме основне. Ми не залишилися один на один з цією проблемою. Нам допомагала вся Україна. Особисто президент втручався в цю проблему, цілий ряд міністрів…. Настільки вражаючими були ушкодження нашої громади, що більшість із них ще не відновлена.