Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - шолтис
Додано 06 гру 2025

шолтис

@sholtys_ua
Кількість підписників: 4 804
Фото: 986
Відео: 284
Посилання: 706
Опис:
Джерело

шолтис | Сьогодні 21.06.26, під час проведення Маршу Традицій відбулося очищенн...

Логотип телеграм спільноти - шолтис шолтис @sholtys_ua
596 Охват/переглядів 2026-06-22 09:46 Повідомлення №1545
Сьогодні 21.06.26, під час проведення Маршу Традицій відбулося очищення лав правого середовища України. Групою активістів націоналістичних організацій проведено виховну бесіду з представниками "білої варти".Згаданий осередок входить до неформальної ворожої структури "об'єднання правих за мір" (ОПЗМ), котре фінансується з-за кордону коштами депутатів-регіоналів та ОПЗЖ, а саме істотою з прізвищем новінський. Впродовж тривалого часу "біла варта", на замовлення ворога, провадила антимобілізаційу інформаційну кампанію, закликала до неучасті у війні, "у безсенсовості опору російським окупантам", "мирі на умовах аресора" та, фактично, формувала у воюючій Україні антидержавне підпілля. Спонукаючи громадя України до силової протидії мобілізаційній роботі ТЦК та показової зневаги до представників Держави, мразі з "білої варти" слухяно відпрацьовували замовленя прокремлівських кураторів з території ЄС. Ми, Українські націоналісти засуджуємо діяльність згаданої купки ублюдків та оголошуємо структури "опзм" та "білої варти" — помийними шльондрами, що працюють на території України в інтересах російського агресора. Проголошуючи абсолютну цінність Нації та ідентичності, ми наділяємо наріжним значенням Державу та її управлінські інституції, як найвищу форму самоорганізації національного організму. Рівняння на сильну національну державу, підтримка мобілізації та перемога у війні — ось орієнтири, котрі нас тримають у спільному річищі боротьби. Бездержавні національні утворення приречені на вічне рабство і зникнення. Інституційно слабка Україна вигідна лише нашому ворогу. Закликаємо усіх учасників націоналістичних правих організацій, рішучо протидіяти зрадницькій мразоті зі структур "білої варти"/ОПЗМ та витіснити цю наволоч з вуличного життя. Антидержавникам та "півням за мир" не місце у правому русі.