Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Lady Christian
Додано 14 лип 2024

Lady Christian

@shodennik
Кількість підписників: 2 742
Фото: 915
Відео: 75
Посилання: 1,270
Опис:
ДУМКИ МОЛОДОЇ ХРИСТИЯНКИ Для зв'язку: @lady_christian 📍 Моменти з життя, короткі інсайти: @lady_christian_2
Джерело

Lady Christian | Нове повідомлення!Також щодо депресії.Це дуже важко 😣Я знаю, що це так...

Логотип телеграм спільноти - Lady Christian Lady Christian @shodennik
892 Охват/переглядів 2026-02-13 22:53 Повідомлення №2776
💬 Нове повідомлення!Також щодо депресії.Це дуже важко 😣Я знаю, що це таке.І я розумію, що в момент депресії «молися» чи «кайся» не завжди допомагає. Важко в той момент, коли немає сил навіть жити, вірити чи молитися…Мені допомогли щирі розмови з людьми, яким я довіряю ❤️Обійшлося без антидепресантів. Хоча без них, кажуть вихід із депресії довший.Але пройшов час, через щирі не один десяток бесід, у безсиллі, у зневірі, у розчаруванні, навіть тоді, коли не хотілося говорити, коли не було віри, що настане завтрашній день, коли навіть не було бажання, щоб він настав… і через молитви.Моя особиста порада:Не залишайся наодинці з депресією 🙏Знайди людину, якій ти зможеш довіряти, і яка водночас допоможе тримати погляд на Христі ❤️‍🩹І спробуй знайти причину, чому це почалося.Те, що ти переймаєшся що ти віруюча, і чи взагалі нормально, що у віруючих може бути депресія… віруючі люди… теж люди. Ми також відчуваємо біль і переживання, як і ті хто не знає Бога. І буває, що в певний період слабшає наш зв’язок із Богом. У теперішній час нажаль депресія поширена і серед віруючих…Я могла б багато про це сказати… але зараз хочу сказати одне:Бог дуже близько до тебе ❤️‍🩹🥹Він хоче зцілити твоє сердечко ❤️‍🩹 так як зцілив і мене ❤️Він послав у моє життя людей, які побачили мій біль, не залишили мене, несли в молитвах багато днів і місяців, і навіть зараз продовжують молитися, уже майже два роки ❤️Якщо повернутися в той час, я часто говорила:«Боже, чому Ти мене так не любиш?Чому в моєму житті стільки проблем?Я ненавиджу день, коли я народилась…»І пройшов певний час і я зрозуміла, у ті дні, коли я просто здавалася, Бог робив мене дуже сильною людиною.І завдяки тим переживанням, тим темним дням, я стала людиною, яка любить Бога і яка вдячна за всі ті важкі дні ❤️Хоча життя легшим не стало, але воно стало наповнене Богом, я стала ближче до Бога🫂❤️↩️ Змахни для відповіді