Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Lady Christian
Додано 14 лип 2024

Lady Christian

@shodennik
Кількість підписників: 2 742
Фото: 915
Відео: 75
Посилання: 1,270
Опис:
ДУМКИ МОЛОДОЇ ХРИСТИЯНКИ Для зв'язку: @lady_christian 📍 Моменти з життя, короткі інсайти: @lady_christian_2
Джерело

Lady Christian | ​​Я майже 4 місяці, як заміжня. І за цей час я тримала багато повідомл...

Логотип телеграм спільноти - Lady Christian Lady Christian @shodennik
557 Охват/переглядів 2026-01-29 08:19 Повідомлення №2716
​​Я майже 4 місяці, як заміжня. І за цей час я тримала багато повідомлень на різні складні питання стосовно проблем у сім'ї, як від чоловіків так і від жінок. І я не маю відповіді на такі запитання... Не тому що не хочу вам допомогти і підтримати. А тому що на практиці сама зрозуміла, що багато чого зовсім не так працює, як я чула те до заміжжя. До заміжжя я читала різні книги на різні сімейні проблеми і думала: ось тепер я знаю як. А на справді все не так. Дивлячись на наші відносини з чоловіком, я розумію, що ні одна з тих порад би не підійшла нам. Кожні відносини індивідуальні. Кожні проблеми індивідуальні. Кожні вирішення індивідуальні. Що працює у одного, те не спрацює в іншого. :) Після одруження є ви, ваш чоловік і Бог. Ви троє разом вирішуєте ваш напрямок. Так про любов до жінки і повагу до чоловіка все правильно писали. Але коли обоє ведені по життю Духом Святим, то їм не треба буде придумати цю любов та повагу. Вони є, вони йдуть від відносин з Ісусом. Коли я бачу, що кожне рішення чоловіка виходить із молитви, та ради з Духом Святим, то в мене не виникає запитань стосовно поваги чи довіри піти за ним і довіритися його веденню. Я не придумую повагу, я її відчуваю. І те саме й чоловік у свою чергу. А як йде щось то й не так, то розумію, що проблемка не в цій ситуації, а в духовному... І "пробач" у нас звучить часто, як до Бога, так і до одне одного. І звичайно "люблю". І чим більше люблю Ісуса, тим більше бачу цінність в Його задумі для сім'ї. Поради: любіть Ісуса дуже сильно разом, радьтеся в усьому з Ним. Моліться разом. Багато моліться разом. А для незаміжніх: Будуйте відносини з Духом Святим. Любіть понад усе Ісуса. І до свого серця допустіть того, хто так само закоханий в Ісуса, і по життю в усьому радиться з Духом Святим. І пам'ятайте, що десь хтось так само молиться за вас. 😶❤️