Джерело
Lady Christian | 💬 Анонімно: ❓Привіт дуже мені сподобалось як ти щиро співаєш. Декіль...
519 Охват/переглядів
2025-12-10 08:31
Повідомлення №2602
💬 Анонімно: ❓Привіт дуже мені сподобалось як ти щиро співаєш. Декілька разів переслуховувала, можна ще щось записать?
↩️ Відповідь: Дякую ❤️ Мене це надихає продовжувати... 🥹До заміжжя я співала і грала у церкві. Але моя церква дуже маленька, там декілька бабусь і з них ніхто не грає на якомусь інструменті. То мені не було соромно грати 😅. Але після заміжжя я вирішила, що більше не буду співати і грати. Бо синтезатор важкий, щоб привести його в Румунію. А в церкві вже є своя група прославлення, де всі вже гарно співають. :)Думаю, виконала свою мрію, трохи пограла на фортепіано і все, далі буду розвиватися у служінні дівчатам...Але так цікаво, що з самого початку в церкві в Румунії, мені одразу каже пастор, щоб йшла на репетицію в суботу... Каже по твоєму голосі видно, що ти співаєш... Ну я сказала, що подумаю, але так і не прийшла... 😅А потім прийшла назад в Україну і пастор питає чи буду співати, кажу: ні, бо не підготувала нічого.На що він каже: заміжжя це добре, але дуже сумно, коли після заміжжя молоді люди перестають служити... Хоча я не переставала служити, ну тільки співати 😅... І за ці дні знову декілька повідомленнь отримала, чому не співаю, чому не пишу вірші...Ото ж для мене це ніколи не виглядало, як служіння... Ну бо всі ж ми по трохи співаємо у церкві...А може все таки воно трохи служіння. І я буду далі співати... Можете помолитися і за це... 🥹❤️Ну і ще я вмію зовсім трошки по акордах і трохи співаю. Для себе ок, а от для людей 😅🌝...Анонімно