Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шо там у нас ВІЙНА
Додано 06 гру 2025

Шо там у нас ВІЙНА

@sho_tam_y_nas
Кількість підписників: 4 648
Фото: 11,700
Відео: 10,800
Посилання: 2,230
Опис:
🔘Новини та відео з передової 🔘Зливи на зрадників 🔘Актуальні факти

👥 Кількість підписників

4 648
Середній/День:: -4
Середній/Тиждень:: -20
Середній/Місяць:: -71

📊 Кількість повідомлень на день

5.3
Останній день: 12
Середнє за тиждень: 4.9
Середнє за день: 5.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 476 26-06-10 14:47
‼️Ціни на пальне будуть по 100+ грн, а всі продукти сильно подорожчають, бо війна на Близькому Сході різко посилиться: прямо зараз Трамп близький до ухвалення рішення про удари по іранських електростанціях і мостах, - Fox News▪️Якщо Іран через це остаточно замінує та заблокує Ормузьку протоку, світові ціни на нафту миттєво підскочать вище $120 за барель, а за песимістичними прогнозами - до $150. Це спровокує стрибок цін на пальне по всій планеті.▪️Стратегічні запаси нафти країн уже перебувають на мінімумах з 2003 року. Повторна ескалація влітку 2026 року повністю спустошить ці резерви. ▪️Зростання вартості імпортних нафтопродуктів збільшить дефіцит торговельного балансу. На тлі скорочення фінансової допомоги Заходу це спровокує глибоку девальвацію гривні.▪️Сполучені Штати направлять до 70% своєї військової уваги та дефіцитних перехоплювачів (зокрема до систем Patriot) на захист Ізраїлю та власних баз у Перській затоці. Постачання ракет для захисту українського неба ще більше скоротиться.
👁 520 26-05-13 15:44
Сьогодні досить нетипова масована атака «шахедів» на Захід України: сотні дронів летіли атакувати Луцьк, Рівне, Франківщину, Закарпаття, Львівщину та Хмельниччину. Станом на зараз по регіонах відомо про такі наслідки:▪️ Рівненщина — 3 загиблих, 4 поранених, часткове знеструмлення. Зафіксовано удар по будинку та інфраструктурі.▪️ Луцьк та область — багато вибухів, є прильоти. Удар по Ковелю, пошкоджено автобуси і інфраструктура.▪️ Львівщина — вибухи в області, дуже гучно в Стрию.▪️ Івано-Франківщина — вибухи в місті і регіоні, прильоти по цивільній інфраструктурі, аварійні вимкнення світла на тлі атаки.▪️ Чернівці та область — чисельні вибухи.▪️ Одеса — влучання у дах багатоповерхівки, пошкоджено 200 вікон, 2 постраждалих.▪️ Херсон — удари по автівках, маршрутках та житлових будинках.▪️ Вінниччина — лунали вибухи, є пошкоджені будинки.▪️ Хмельниччина — гучно в області, зафіксовано влучання, 3 госпіталізованих.▪️ Житомирщина — вибухи, є пожежі в наслідок атаки.▪️ Черкащина — падіння російських БпЛА на будинки на низці локацій у обласному центрі та сусідніх селах. 3 травмованих.▪️ Київ та область — уламки впали на Оболоні. Пожежа в будинку у Вишгородському районі.▪️ Закарпаття — чисельні удари по критичній інфраструктурі, є прильоти. Від вибухів потерпає Ужгород та інші міста області. Атака досі триває, перебувайте в укриттях.
👁 509 26-01-14 15:06
❗️РФ весь день готує удар по Києву - такої активної розвідки в столиці давно не було. Ворог може задіяти до 800 повітряних цілей під час атаки, - монітори 📍Зафіксовано до 700 «Шахедів» з різних напрямків, основні пускові майданчики активні.📍Біля кордону зосереджено до 30 ОТРК «Іскандер» - можливі пуски балістичних «Іскандер-М / KN-23» та крилатих «Іскандер-К».📍На аеродромі «Саваслейка» - до 8 МіГ-31К, потенційно до 8 ракет «Кинджал».📍У Чорному морі - до 3 ракетоносіїв, можливий залп до 20 «Калібрів».📍Протягом дня ворог активно веде повітряну розвідку Києва, знімає всі критичні об’єкти столиці - ТЕЦ, ГЕС, а також запускає по місту реактивні БпЛА.📍Росіяни планують спричинити енергетичну катастрофу не лише в Києві, а й в інших регіонах - столицю будуть намагатися добити.📍Монітори повідомляють, що дрон із камерою кружляє біля Києва вже понад годину, майже повністю обійшовши місто по периметру. З Чернігівщини рухаються ще кілька БпЛА у бік столиці та області.Найближчі ночі можуть бути дуже важкими. Якщо зараз так складно, то навіть думати не хочеться, що буде далі... 😢