Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ШО, АЗАРТНИЙ?
Додано 14 лип 2024

ШО, АЗАРТНИЙ?

@sho_azartny
Кількість підписників: 74 203
Фото: 1,300
Відео: 89
Посилання: 480
Опис:
🎲 Пишемо про те, що інші ховають… 🃏 Інсайди та схеми гемблінг бізнесу По всім питанням: @writetoazarny_bot
Джерело

ШО, АЗАРТНИЙ? | У Favbet Tech, частині холдингу Favbet, останнім часом ситуація з зарп...

Логотип телеграм спільноти - ШО, АЗАРТНИЙ? ШО, АЗАРТНИЙ? @sho_azartny
8 000 Охват/переглядів 2026-01-23 13:45 Повідомлення №2338
У Favbet Tech, частині холдингу Favbet, останнім часом ситуація з зарплатами і кадровими питаннями стала критичною🔹За листопад топменеджмент отримав лише близько половини своєї зарплати, а для більшості співробітників урізання склало 10–15%. У грудні скорочення стали масовими: практично всім урізали зарплату на 40%, а керівникам — на половину. Платежі затримувалися, і навіть зараз більшість працівників досі нічого не отримала, хоча раніше всі виплати проводили до 15 числа.🔹Паралельно відбулася вже друга хвиля звільнень. Першу проводили «день у день» — людям оголошували, що це їх останній робочий день, і обіцяли виплату лише до цієї дати. Компенсацію за невикористані відпустки спершу відмовлялися нараховувати, але врешті виплатили. Друга хвиля була масштабнішою: скоротили керівників DevOps, частину розробників, QA та проджект-менеджерів. Компанія обіцяє виплатити їм повну зарплату, але на практиці гроші отримали одиниці.🔹Ситуацію додатково ускладнило те, що топменеджмент поїхав у Барселону на ICE. LinkedIn показує, що CEO Artem Skrypnyk, CBDO Vitaliy Silaev та Head of Product Zakhar Khrystych брали участь у поїздці. Після хвилі невдоволення вони провели All Hands прямо з Барселони, пояснюючи поїздку «робочими цілями» і обіцяючи розблокувати рахунки та повернути зарплати. За словами співробітників, ці зустрічі часто зводяться до обіцянок і оптимістичних заяв без конкретних результатів.🔹Ще в грудні компанію покинули сильні CPO та CTO, їх швидко замінили нові керівники, до яких у команди є претензії. Відтоді йде регулярна хвиля відходу досвідчених співробітників, які без проблем знаходять нові можливості.🔹Стратегія, яку озвучують на внутрішніх зустрічах, виглядає так: запущено Allwin — продукт, описаний як клон Favbet, але з низьким трафіком, що не приносить достатнього доходу. Подають заявку на лотерею PlayCity, на цей напрям фінансування знайшлося. Обіцяють вихід на нові ринки, але ці заяви лунають вже рік без видимого прогресу. Здається, основний фокус компанії — на «сірому» сегменті навколо Allwin.🔹Щодо повернення зарплат: спершу обіцяли все виплатити в лютому, потім перенесли на березень і натякнули на можливу третю хвилю скорочень.Схема виплат зараз така:🔹готівкою у Києві для тих, хто залишився в Україні і не обрав криптовалюту;🔹у криптовалюті;🔹 банківськими переказами з європейських компаній для тих, хто за кордоном.@sho_azartny