Джерело
Shakhtar time ⚒ | Останнім часом у першій команді практично немає нових талантів з U-19....
153 Охват/переглядів
2026-02-10 13:44
Повідомлення №4983
🧡 Останнім часом у першій команді практично немає нових талантів з U-19. На мою думку, цьому є три основні причини 👇1️⃣ Перша — відсутність фарм-клубу.Існування ФК Маріуполь було надзвичайно важливим у плані розвитку наших талантів. Наприклад, Очеретько, Бондаренко та інші — всі вони починали грати у дорослий футбол саме там. Їм довіряли, давали ігровий час, і це дозволяло поступово адаптуватися до рівня дорослого футболу. 2️⃣ Друга причина — повномасштабна війна.Майже всі найперспективніші футболісти академії виїхали за кордон: Степанов, Кревсун та інші таланти. Купа талановитої молоді Шахтаря знайшли себе у інших европейських клубах. 3️⃣ Третя — банально слабше покоління.Покоління Мудрика, Судакова, Трубіна, Коноплі та інших — виняток із правил. Така кількість талановитих гравців не може з’являтися кожні один-два роки.🇺🇦 Також не можна не відзначити шалену конкуренцію за молодих українських талантів, яка з’явилася після підйому таких клубів, як ЛНЗ, Полісся, Рух, Металіст 1925. 🤔 Усі ці фактори, на мою думку, впливають на ситуацію, через яку ми майже не бачимо нових- молодих українців у стартовому складі ⚽️ ✍🏼 Що ви думаєте з цього приводу ? Буде цікаво почитати.