Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шабо ІНФО
Додано 14 лип 2024

Шабо ІНФО

@shabo_INFO
Кількість підписників: 7 005
Фото: 12,700
Відео: 861
Посилання: 4,830
Опис:
Неофіційний інформаційний Телеграм-канал Шабівської громади Наш чат: t.me/shabo_chat Наш ІнфоБот: t.me/shaboinfobot Прислати новину: t.me/ShaboNewsBot

👥 Кількість підписників

7 005
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: +6
Середній/Місяць:: +150

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 113
Середній/День:: 2,200
Середній/Тиждень:: 2,373
ERR: 30.16%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 4.6
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,700 25-06-08 11:22
Верховна Рада обговорює відключення мобільного зв'язку під час атак БпЛА та можливість ідентифікації всіх абонентів.Обов’язкову ідентифікацію усіх – нових та існуючих – мобільних абонентів обговорив днями підкомітет з питань безпеки у кіберпросторі, урядового зв’язку, криптографічного захисту інформації на засіданні, присвяченому роботі БПЛА росіян через інфраструктуру мобільних операторів та використанню СІМ карток."Намічені певні практичні кроки по підготовці вирішення проблеми застосування БПЛА рашистів через інфраструктуру мобільних операторів", – йдеться у повідомлені парламентського комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки у Facebook.Зазначається, що також обговорювалися питання тимчасового – на період повітряної тривоги – вимкнення мобільного звʼязку на окремих територіях, куди залітають ворожі БПЛА, та інші пропозиції щодо боротьби з російськими БПЛА, які використовують СІМ-карти.Окрім народних депутатів участь в засідання приймали представники Сил оборони України, розвідувальних органів, операторів мобільного зв’язку."Враховуючи чутливість питання не можемо вдаватись в деталі. Але робота продовжується", – зазначив комітет.Голова зазначеного підкомітету Олександр Федієнко додав у себе у Facebook, що понад 80% користувачів послуг мобільних операторів це невідомі користувачі. Він додав, що для значної кількості абонентів їх номер є фінансовим номером у банків, тож для банків цей номер є ідентифікований з громадянином України, тоді для шахраїв це номер нічийний."Тобто вже сьогодні ми кажемо про десятки млн громадян, які можуть бути атаковані шахраями для викрадення грошей або особистих даних. Сьогодні питання національної безпеки є важливим та актуальним. Можливо комусь не сподобаються майбутні законодавчі кроки, але ми не маємо багато вибору для покращення безпекової ситуації, хоча б на період військового стану", – зазначив Федієнко.Інст | Фейс | ІнфоБот | Реклама
👁 2,100 25-06-07 11:41
Поліцейські встановлюють обставини загибелі двох людей у моріПодія сталася сьогодні, 7 червня, вдень у селищі Затока Кароліно-Бугазької громади. Попередньо встановлено, що під час купання у морі в результаті вибуху невідомого предмета загинули двоє чоловіків.Особи загиблих наразі встановлюються.На місці події працюють слідчо-оперативна група Білгород-Дністровського районного відділу поліції, фахівці управління вибухотехнічної служби ГУНП в Одеській області та співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій.Встановлюються повні обставини події та вирішується питання щодо внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей за п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України з позначкою «нещасний випадок».Поліцейські закликають жителів та гостей Одещини суворо дотримуватися правил режиму воєнного стану: не виходити на пляжні ділянки Чорноморського узбережжя Одещини, доступ до яких заборонено. Не нехтуйте заходами безпеки і відпочивайте лише на тих пляжах, які були перевірені фахівцями на відсутність небезпечних предметів і дозволені для відвідувань.Інст | Фейс | ІнфоБот | Реклама
👁 1,600 24-10-25 10:17
Медпрацівники Білгород-Дністровської районної лікарні протестують проти реорганізації їх медзакладуМедпрацівники Білгород-Дністровської районної лікарні протестують проти реорганізації їх медзакладуКолектив Білгород-Дністровської районної лікарні, засновником якої є міська рада, вийшов на акцію протесту проти ліквідації медичного закладу. Про це повідомляє видання «Махала» з посиланням на депутатку Білгород-Дністровської міської ради Оксану Соколенко.Рішення «Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Білгород-Дністровська центральна лікарня» Білгород-Дністровської міської ради шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня» було прийнято на сесії міської ради ще 3 листопада 2023 року.Згідно даних YouControl, зараз лікарня як юридична особа знаходиться в стані припинення з травня 2024 року.Рішення про об’єднання двох медичних закладів було прийнято в межах реформи охорони здоров’я з метою створення кластерної лікарні. Але колектив з таким рішенням не погоджується, побоюючись скорочень медперсоналу.17 жовтня мала відбутися сесія Білгород-Дністровської міської ради. Працівники КНП «Білгород-Дністровська районна лікарня» прийшли на сесію, вимагаючи відмінити рішення про об’єднання медичних закладів. Але сесія не відбулася, бо не було кворуму.Своєю акцією зараз медпрацівники закладу намагаються привернути увагу депутатів до цього питання і почути їх думку.«Медичні працівники обурені ліквідацією закладу та тим, що завтра можуть залишитися без роботи, були й ті мешканці міста та району, які отримують медичні послуги в цьому закладі. Всі просять депутатів міської ради не ліквідувати лікарню, а залишити. Лікарня сьогодні знаходиться на повному фінансовому забезпечені, має девʼять пакетів НЗСУ, нічого не просить з бюджету міста, окрім того, щоби їх не ліквідували», – повідомила депутат міської ради Оксана Соколенко.Вона звернулася до колег-депутатів: «Ми всі робимо помилки, і я в тому числі, давайте їх визнавати і виправляти своєчасно».Сесію перенесли на 11 листопада. Але питання про відміну вже прийнятого рішення про злиття двох медзакладів у порядку денному немає.💰Реклама 📱Фейсбук ℹ️ІнфоБот
👁 667 24-10-21 10:15
На Одещині поліцейські спільно з СБУ затримали групу молодиків, які на замовлення спецслужб рф підпалювали об’єкти УкрзалізниціФігуранти пошкодили вісім релейних шаф на залізничних лініях регіону. Зловмисникам слідчі повідомили про підозру в замаху на диверсію. Їм загрожує довічне ув’язнення.Співробітники управління карного розшуку ГУНП в Одеській області спільно з працівниками УСБУ в Одеській області встановили, що представник ворожих спецслужб завербував 20-річного жителя Одеси, який шукав заробіток в інтернеті. Йому запропонували за грошову винагороду підпалювати релейні шафи автоблокування та підстанції на території Одеського регіону. Молодик погодився та залучив до протиправної діяльності ще двох своїх знайомих віком 24 та 20 років із Білгород-Дністровського району.Починаючи з серпня, спільники встигли пошкодити вісім релейних шаф. Правоохоронці провели обшуки за місцями проживання фігурантів та вилучили речові докази, що підтверджують їхню причетність до скоєних злочинів, зокрема мобільні телефони з листуванням із так званим куратором, відео з місць підпалів, які вони йому надсилали для підтвердження виконаного замовлення, тощо.Наразі всім трьом молодикам слідчі, під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури, повідомили про підозру в замаху на диверсію, вчинену за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України). За цей злочин передбачене покарання до п'ятнадцяти років в’язниці або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.Шановні громадяни! Ворог використовує різні методи для дестабілізації ситуації в Україні. Поліція закликає бути пильними та не піддаватися на провокації спецслужб рф.Також зауважуємо: Національна поліція України запустила чат-бот «Народний месник», який дозволяє оперативно передати інформацію про підозрілих осіб, що можуть бути причетні до співпраці з окупантами, підготовки диверсій, допомоги у пересуванні сил ворога та щодо інших воєнних злочинів рф. Приєднатись до офіційного телеграм-бота Нацполіції можна за посиланням: https://t.me/ukraine_avanger_bot.💰Реклама 📱Фейсбук ℹ️ІнфоБот