Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шабо ІНФО
Додано 14 лип 2024

Шабо ІНФО

@shabo_INFO
Кількість підписників: 7 005
Фото: 12,700
Відео: 861
Посилання: 4,830
Опис:
Неофіційний інформаційний Телеграм-канал Шабівської громади Наш чат: t.me/shabo_chat Наш ІнфоБот: t.me/shaboinfobot Прислати новину: t.me/ShaboNewsBot
Джерело

Шабо ІНФО | Енергетичну пастку розірвано: після розголосу пункт «швидкої» в Шабо н...

Логотип телеграм спільноти - Шабо ІНФО Шабо ІНФО @shabo_INFO
2 280 Охват/переглядів 2026-04-07 14:59 Повідомлення №37596
Енергетичну пастку розірвано: після розголосу пункт «швидкої» в Шабо нарешті підключили до електропостачанняПункт екстреної медичної допомоги в селі Шабо Білгород-Дністровського району, який понад 3 тижні залишався без світла та працював від генератора, нарешті підключили до мережі. Про радісну звістку повідомив заступник директора Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Дмитро ВасилевськийСитуація, про яку раніше писали кореспонденти «Бессарабії INFORM», нарешті вирішилася. За словами Дмитра Василевського, це стало можливим завдяки розголосу та пришвидшенню спільної роботи усіх відповідальних служб. Наразі ще триває доопрацювання необхідних документів, однак парамедики вже повноцінно можуть працювати зі світлом. Електрику, яка була відсутня в приміщенні з 16 березня, відновили вчора, 6 квітня.«Як домоглися цього підключення? - За підтримки і розголосу журналістів, з їх допомогою. Також було підключено до цього процесу департамент ЖКГ облдержадміністрації, вони теж включилися. Кореспонденти включилися, ми включилися, Білгород-Дністровська райрада — і так от разом дали пришвидшення бюрократичному процесу. Вчора вже підключили фізично, проте одразу не поступило електропостачання у зв’язку з аварійною ситуацією взагалі по громаді, не було світла декілька годин після підключення. А ближче до вечора вже подали електроенергію, та пункт зі світлом. Зробили все у пришвидшеному темпі. Наші договірні відносини з райрадою, власником, ще потребують декількох уточнень. Наші договірні відділи працюють над цим. Раніше ми компенсували лікарні, а зараз ми будемо безпосередньо компенсувати райраді», — прокоментував заступник директора Одеського обласного центру екстреної допомоги. Інформацію про довгоочікуване відновлення електропостачання підтвердили і самі парамедики. Нагадаємо, раніше редакція "Бессарабія INFORM" повідомляла, що через відсутність електрики працівники пункту були змушені працювати при 12°C у приміщенні, користувалися генератором, який доводилося вимикати та заносити перед виїздом на кожен виклик, а необхідне обладнання заряджали від станції EcoFlow. Світло відключили після переїзду районної «первиннки» з будівлі, де базується пункт «швидкої», за заявкою районної лікарні — колишнього балансоутримувача. А новий власник в особі Білгород-Дністровської райради ще не встиг узгодити додавання електростанції до чинного договору з ДТЕК.