Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шпаківня Серхмана
Додано 14 лип 2024

Шпаківня Серхмана

@serhman_cast
Кількість підписників: 871
Фото: 1,570
Відео: 148
Посилання: 842
Опис:
🎤 Сергій Давидюк — Коментатор Maincast (CS/Valorant) Чат-телеграм: https://t.me/+wit6Bn7_zGFjZTI6 Inst: https://instagram.com/serhman Twitch: https://www.twitch.tv/serhman Twitter: https://twitter.com/namhreS
Джерело

Шпаківня Серхмана | Жужу повертають😭😭😭Сказати, що я у відчаї — нічого не сказати. За цей м...

Логотип телеграм спільноти - Шпаківня Серхмана Шпаківня Серхмана @serhman_cast
203 Охват/переглядів 2025-12-21 22:14 Повідомлення №2910
Жужу повертають😭😭😭Сказати, що я у відчаї — нічого не сказати. За цей місяць від Жужи тричі відвернулися: залишили біля магазину на дорозі, потім в першій родині у жінки почалася алергія, плями на обличчі та свербіж і вона її повернула. А в наступній родині — дівчина емоційно виявилася не готовою залишати собаку вдома саму. Допоки вона на роботі, їй занадто сильно шкода Жужу, бо та сумує цілий день і плаче. Від цього дівчина в ще більшому стресі. Вона сама зізнається, що проблема не в собаці, а в її нестабільному психологічному стані.Нагадую, що Жужа — ідеальна собака. Я це знаю, бо вона у нас прожила півтора тижні! Проблема в людях, які виявилися не готові до цуценяти. Жужа не шкодить! Ходить на пелюшку, не промазує! Абсолютно здорова. Має вже чіп, міжнародний паспорт та перші вакцини, оброблена, викупана. Дуже грайлива. Їсть добре. Невеличка. Важить 5 кг, а буде не більше 10 кг як виросте. Дуже орієнтована на людину. Коли залишають вдома саму — може плакати, але це питання вирішується часом та тренуваннями. Давайте знайдемо нарешті відповідальну родину Жужі, яка готова до життя з собакою. Яка готова виховувати маленьке цуценя і вкладати в це свій час. Не зрадить, готова буде любити і піклуватися про цю дитину. Якщо це про вас і ви хочете забрати її, то пишіть мені в особисті в тг — @difedchenko.Буду вдячна всім за репост. Вірю в різдвяне диво!🥺