Повідомлення telegram каналу - @serhiyprytula

Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула 2021-11-24

Сергій Притула

Кількість підписників:
161580
Фото:
2020 
Відео:
592 
Посилання:
1340 
Категорія:
Блоги
Опис:
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula

Канал Сергій Притула - @serhiyprytula - №2775

Є у нас золоті люди - лікарі, які з понеділка по пʼятницю працюють у своїх лікарнях, а потім сідають у потяги і з різних куточків України вирушають до пацієнтів у громадах, які постраждали від війни.
Наш фонд разом з FRIDA Ukraine вже кілька місяців провадить проєкт «Медична допомога ТУТ» - це медичні місії вихідного дня на деокуповані та прифронтові території, де у людей немає доступу до належного медичного сервісу.
Групи з 15-25 лікарів різної спеціалізації консультують пацієнтів, проводять діагностику та за потреби направляють на подальшу діагностику.
Наш фонд підсилює команду Frida Ukraine медикаментами та медобладнанням: УЗД/ЕКГ прилади, ШВЛ, офтальмологічне обладнання, окуляри з оптичними лінзами та інше.
Ми вдячні кожному, хто направляє свій донат на підтримку цього напряму та небайдужим бізнесам: Philips, Люксоптика, Галеон груп, Дарниця.
Підтримати гуманітарну місію внесками можна тут.
Дякую!
26900
23-11-11 15:51