Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сергій Гайдай / Serhiy Hayday
Додано 14 лип 2024

Сергій Гайдай / Serhiy Hayday

@serhiy_hayday
Кількість підписників: 10 467
Фото: 8,650
Відео: 2,170
Посилання: 929
Опис:
Офіційний канал Сергія Гайдая - громадського діяча та військовослужбовця ЗСУ https://www.facebook.com/sergey.gaidai.loga https://www.facebook.com/profile.php?id=100000695401534 https://twitter.com/serhey_hayday
Джерело

Сергій Гайдай / Serhiy Hayday | Сьогодні всі вітають Київ, а хочу нагадати про ще одне українське міст...

Логотип телеграм спільноти - Сергій Гайдай / Serhiy Hayday Сергій Гайдай / Serhiy Hayday @serhiy_hayday
2 900 Охват/переглядів 2025-05-25 09:00 Повідомлення №12444
📌 Сьогодні всі вітають Київ, а хочу нагадати про ще одне українське місто, яке мало б святкувати разом зі столицеюУ цьому місті справді жило щастя. Це абсолютно точно. Сєвєродончани підтвердять. 91.До мого рідного міста весна не приходить вже вчетверте. Я пам‘ятаю як палав Сєвєродонецьк у травні 2022-го, ніколи не забуду як побачив задимлений Сєвєр з Лисичанської багатоповерхівки…місто, яке вміщувалося на долоні з тієї висоти, місто, яке потонуло у ворожому вогні, але все одно дихало Україною…Зараз диму і вогню нема, але таке враження, що воно досі горить…бо моїми рідними вулицями крокують росіяни і зрадникиСєвєр досі сниться сєвєродончанам…і там у сні - ми всі щасливі…вдома…алеТи, напевно, зараз квітнеш залишками троянд на Хіміків; Площа Перемоги втопилась в бур’яні, вуличних музик вже нема на Гвардійському, а запросити на каву вже нема куди…біля завжди гамірного «Азоту» - вже тиша, зі зміни ніхто не йде, фонтан біля театру мовчить, і мамці з дітками там не гуляють, на залишках Чистого чекають самотні лебеді…там все чекає, бо має бути інакше - так як залишилося у пам‘яті до того клятого лютогоКожен з нас відчуває, кожен з понад 100 тисяч містян - ТИ ЧЕКАЄШ…побитий війною, ТИ ЧЕКАЄШ, коли ТВОЇ СПРАВЖНІ приїдуть гоїти твої рани…може колисьТи тільки дочекайся…МІЙ СЄВЄРОДОНЕЦЬК СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКЗ Днем Народження, місто Героїв!P.S. Не варто забувати, що війна триває…Не варто забувати ціну спокою на вулицях міст України …Луганщина досі у вогні…вже 11 роківІ потребує підтримкиРазом Переможемо!🇺🇦Фото: оригінал панорами міста Владислав Кравець