Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Макаренко_пише
Додано 06 січ 2025

Макаренко_пише

@serhii_makarenko_text
Кількість підписників: 606
Фото: 246
Відео: 20
Посилання: 183
Опис:
Складаю думки в слова, а слова - у речення. Почитай

👥 Кількість підписників

606
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -7

👁️ Середній перегляд на повідомлення

620
Середній/День:: 693
Середній/Тиждень:: 605
ERR: 102.31%

📊 Кількість повідомлень на день

0.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.6
Середнє за день: 0.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 599 25-11-21 17:45
Людству бракує емпатіїМабуть, найбільше, що зараз питають: коли може закінчитися війна?Відповім так: поки людство хворе на байдужість - війна буде вічною. Хіба, можливо, з невеликими паузами, щоб віддихатися чи накопичити ресурсів для нових вбивств.Бо на смерті і вбивства тому самому збірному образу, який ми звемо “людством” - все одно.Божевільний вбиває невинну людину у всіх на очах і спокійно ходить з ножем в руках, поки ця людина стікає кров’ю на очах у всіх байдужих. Це навіть не метафора. Це сувора реальність. - Штатам - все одно. За океаном все перетворилося на цирк, у шоу, яке транслюють в прямому ефірі в гольф-клубі Трампа.«Трамп розсердився, що Зеленський показав йому подонених. Треба було спочатку подарувати пояс Усика», - пише Time.Так, це стовп демократії, це світовий жандарм, це велична держава, яка має систему противаг, щоб тримати божевільного у нормі. Пам'ятаєте, таке писали після виборів? - Цивільним руським - все одно. А згадайте як ми чекали від них співчуття. Пам'ятаєте ці перші дні? Ну, не може такого бути, що наші родичі з умовної Кубані мовчатимуть! Вони спочатку будуть в шоці, потім вибачатимуться, а потім вийдуть на вулицю! Хуй там. Вони вже мертві. Давно. - Так, що казати, якщо навіть частині українців все одно? Я ж навіть не про тупих пьозд, які пляшуть в траур. Вони - всього лиш дрібне й брудне дно. Вищі ланки у своїй більшості живуть без екзистенціальної загрози власному життю та здоров'ю. Вони говорять про вибори, плетуть кадрові інтриги й на всяк випадок підстелають собі соломку. Ну, і донатять по гривні, щоб гарно сфотографуватися***Від розуміння цього всього - страшно.З психологічної точки зору ми переживаємо важкі часи розчарування через розрив реальності з тим, що ми вважали істиною.Культура, через яку ми сприймали світ (художня й релігійна література, кінематограф, музика тощо) твердила нам про добро, підтримку слабших і допомогу ближньому. Власне, про ту саму емпатію, здатність до якої має відрізняти людину від інших створінь на планеті.Але цього немає.Ми живемо в світі занепокоєння, засудження, глибокої стурбованості. Ніби ж то й нормальних понять, які в нашому контексті перетворилися на синоніми байдужості, імітації та подвійних стандартів.Світ, людство готові вигадати будь-яке пояснення, щоб не просто закрити очі на зло, а щоб простелити цьому злу червону доріжку до своєї оселі.Неконтрольований потік соцмереж «розбалував» західного споживача муками, кров'ю та смертю. Перетворивши їх на буденність, яка більше не включає. Пропаганда й недо-імперський менталітет виїли залишки мізків “братушкам”. Безкарність й відсутність будь-якої відповідальності зриває дах деяким нашим співвітчизниками.Що ще може здивувати далі?
👁 107 25-06-10 16:22
У нас вийшло велике інтерв’ю з командиром Черкаської 118 бригади ТрО Ярославом ПопкомВін очолив бригаду у серпні 2024 року. Мабуть, десь із вересня ми почали домовлятися з ним про можливий запис. Змінювалися і час, і географія. Зрештою, ми таки поговорили на камеру в перші дні травня. От сьогодні, на початку червня, це відео (і потім текст), таки виходять.Ярослав Попко - людина досить непублічна. Профілів в соцмережах він не має, його фото можна побачити хіба на сторінці бригади у фейсбуці. Власне, це його перше інтерв'ю. І я дуже гордий за те, що воно виходить саме на 18000. А також безмежно вдячний всім, хто сприяв цьому.Отже: - Ким був до великої війни, де служив, як зустрів 24 лютого і повернувся до війська? - Про службу в 159 та 157 батальйонах, про посаду комбата та про те, як став командиром бригади. - Як змінилася війна і як змінився він сам за роки служби? - Про героїзм черкаських воїнів та нелюдські умови бойових дій. - Про те, в яких умовах приймав 157 батальйон та про розслідування трагедії 2023 року. - Як працюють бійці черкаської ТрО та чим вони відзначаються? - Хто з громад допомагає війську, а хто – не дуже? - Коли і як має закінчитися війна?Відео вже на нашому ютубіhttps://youtu.be/M1EYTOiiYSk?si=NULq7LPBPVJda8h4
👁 904 25-04-09 08:22
⚡️Ще один яскравий ждун може спокійно гуляти на свободі. Закінчився розгляд резонансної справи екс-судді Звенигородського райсуду Світлани Федорець. Вона була «ефектно» затримана СБУ та ДБР у 2023 році із звинуваченнями у підтримці окупантів. Про її затримання і підозру повідомили всі можливі національні ЗМІ. У записах розмов, що опублікували правоохоронці, суддя виправдовувала смерті цивільних українців та заперечувала вбивства українських дітей.Далі все по класиці. Коли резонанс навколо справи пішов на спад, суд спочатку зменшив суму застави, а потім і випустив Федорець на волю. Це сталося у кінці 2024 року.Зрештою, у квітні 2025-го суддя Олександр Суходольський «покарав» Федорець 1 роком умовного терміну. При цьому суд врахував позитивну характеристику з місця роботи та вирішивши, що слова Федорець не становлять суспільної небезпеки.За матеріалами справи, серед іншого Федорець схвалювала окупаційну владу, жалілася, що «насильно» перебуває у Черкасах і хотіла якнайшвидше виїхати за кордон. Вона ж розповідала, що напад росії – спровокувала Україна. У суді свої слова вона пояснила тим, що багато пережила і є переселенкою.
👁 736 25-03-19 10:17
Аргументація представників міської влади потребує окремого вивчення науковцями, адже в собі вона регулярно несе тонни абсурду. Свіжий тому приклад – Юрій Васильович Тренкін (несподівано?).Логіка приблизно така: немає де жити спортсменам, які приїздять в Черкаси на змагання, саме тому на пляжі треба в’єбать багатоповерхівку під видом готеля, яка готелем, звісно, не буде. І Тренкін це прекрасно знає. Він просто вважає людей за дебілів.Має бути туристично привабливим місто (с). Да-да.Звісно, про «окрасу міста» теж не забули. Звісно, міський голова повністю усунувся від коментування «токсичних» питань. Звісно, депутатський корпус на похуях, бо вибори не скоро і немає сенсу напрягатися.А поки черкаські політики і відповідальні особи клеять дурня, 18000 працює і далі залишається по суті єдиною опозицією до всього брєда, який відбувається в Черкасах.Якщо раптом в когось ще є сумніви, що 18000: новини Черкас – це топ, раджу до перегляду це відео.❗️І давайте ще раз: про будівництво саме готеля – не йдеться. Таке формулювання забудовник вигадав, щоб побудувати житловий будинок в рекреаційній зоні. Це очевидно всім. І навіть тим, хто нам намагається брехати.
👁 693 25-01-29 15:09
Веселі часи булиСьогодні випадково згадав про існування ютуб-каналу нашого колишнього видання «Інфоміст». А там - бездонна бочка шок-контенту.Його рекордсменом було відео кулачної «дуелі» Юрія Ботнара (тоді - депутат Черкаської обласної ради) та Бориса Лєбєдцова (керівник комунального готелю «Дніпро»). На сьогодні тут 344 тисячі переглядів.Нині Юрій Андрійович у війську. А Борис пережив карколомну кар’єру. Від «пішки» черкаської братви – до посади заступника голови Черкаської ОДА та заступника міністра. Здається, такий життєвий шлях для людини з такими здібностями, як Лєбєдцов, можливий лише в нашій країні можливостей.Бориса пропихував – Артем Культенко. Київський «тємщик» черкаського походження, який після виборів 2019 року раптом став важливою людиною у столиці. Настільки, що фактично призначив у Черкаську область свого губернатора Ігоря Шевченка, з яким був близьким по православній тємі. Так само, як і з тодішнім заступником ОП Сергієм Трофімовим. А до Шевченка приставив Бориса «рішать» вопросіки.Той політичний «проект» швидко провалився. Культенко далі втратив кураторство над областю і на сьогодні є одним із тих, хто відстоює інтереси московської церкви в Раді.Бориса ж з міністерства поперли і ось навіть вручили підозру за збитки держбюджету.Не сумніваюся, що в них обох все буде добре. Але я не про це. Глянув з десяток відосів з того каналу. Треш-контент. У веселі часи доводилося працювати.
👁 722 25-01-08 16:29
Абсолютна дікуха про безкарність із ЗолотоношіНеадекватка мало не вбила жінку. Вона напала на неї та била невідомим предметом по голові. Жінку врятувало те, що вона в той момент говорила по телефону і змогла покликати на допомогу.Все через те, що ця жінка зробила свою роботу: вилучила дитину із неблагополучної анти-санітарної алко-родини.Нападницю помістили під домашній арешт, якого вона не дотримується. Вільно пересувається по місту, ходить до міської ради із сокирою, погрожує тощо. Правоохоронці і судова система на вказані факти не реагують. Їм поїбать. Бо неадекватна просто типу неосудна. Тому вона й далі може вільно ходити й погрожувати людям.Я так розумію, прокуратура має звернутися до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу, бо нині наявний захід вона в тупу ігнорує. Але прокуратура це не робить.В мене, на жаль, є аналогія. Колись у нас по селу теж гуляв один єбанат. Його ігнорили служби, бо він не осудний. Поки він не вбив свою матір і бабу. Після цього поїхав на примусове лікування. До речі, недавно вернувся.Так-от, у нас і далі поліція, прокуратура і суд звертатимуть увагу лише за фактом забраного життя? Риторичне питання.