Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сергій FLASH | Про технології
Додано 14 лип 2024

Сергій FLASH | Про технології

@serhii_flash
Кількість підписників: 161 701
Фото: 5,010
Відео: 998
Посилання: 471
Опис:
Присылайте интересный контент сюда @serhii_flash_contact_bot Помощь на исследования и разработки по теме РЭР, РЭБ, связи для армии Украины Банка https://send.monobank.ua/jar/8iMJTXaHi5 Картка 4441 1144 4885 6722 PayPal [email protected]
Джерело

Сергій FLASH | Про технології | SpaceX оголосив про відключення певної навігаційної служби з 20 травня...

Логотип телеграм спільноти - Сергій FLASH | Про технології Сергій FLASH | Про технології @serhii_flash
78 700 Охват/переглядів 2026-04-25 21:27 Повідомлення №7328
SpaceX оголосив про відключення певної навігаційної служби з 20 травня, але не всі зрозуміли, про що йдеться: "We are updating how location data is accessed on Starlink terminals. Effective May 20, dish location will no longer be available via the local device gRPC AP"Розповідаю хронологiю по пунктах1. У терміналі Starlink є GPS, який забезпечує якісну роботу терміналу з супутниками. 2. Згодом GPS почали придушувати РЕБом, і Starlink почав глючити (перестав працювати в русі, довго шукав сигнали, страждала швидкість).3. Тоді СпейсХ придумав визначати місцезнаходження без GPS. За допомогою своїх супутників. Їх багато, і придушити цю систему навігації мабуть нереально.4. Інформацію про поточні координати на основі своїх супутників можна було отримати від Старлінка через програму5. Звичайно, всі відразу придумали, що можна брати цю інформацію і застосовувати для польотів БПЛА. Кожна сторона вважала, що противник не знає цієї речі.6. Пару днів тому СпейсХ оголосив усім, що з 20 травня цю інформацію більше не можна буде отримати для своїх цілей з терміналу. Інформацією користуватиметься тільки сам термінал.Це добре для нас чи ні? Я вважаю, що скоріше добре, тому що та "гора Старлінгів", яка лежить у ворога мертвим вантажем (а цифри я важаю сягають до ста тисяч), після появи у нас білого списку могла застосовуватися ними для навігації. А так, будуть і надалі закривати старлінгами дірки в крилах. Ну, а ми якось розберемося.