Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ
Додано 14 лип 2024

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ

@sergi0_music
Кількість підписників: 613
Фото: 321
Відео: 129
Посилання: 360
Опис:
Welcome to my неонова вечірка🎙 Тут метал, концерти і неон. Ну а взагалі: • Новинки альтернативної та важкої сцени • Закордонний і 🇺🇦 мейнстрім та андеграунд • Рецензії на знакові гурти/композиції Кому писати: @Charlie_v_tanke
Джерело

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ | Банда, збираємось, нам є шо послухати 🤠UNPROCESSED — Dark, Silent and ...

Логотип телеграм спільноти - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ @sergi0_music
281 Охват/переглядів 2024-10-04 18:30 Повідомлення №866
Банда, збираємось, нам є шо послухати 🤠UNPROCESSED Dark, Silent and CompleteФраза "викинути козирі з самого початку" — це просто синонім до нового синглу німецьких прогерів. Накричали, накидали бластбіт, нашуршали гітарою — пєсня. От тільки неочікувано в процесі прослуховування на зміну металу приходить спокійний поп-ембієнт, а потім все це зливається воєдино у моцний фінал. Пісня не здається мені цільною від слова зовсім, і я не прихильник, коли в межах однієї композиції намішують кардинально різні за настроєм епізоди.THE PLOT IN YOU — PretendНу шо, Left Behind 4.0? Ладно, ладно. Назвати це копіркою я не можу, але окрім репетативного приспіву мені не вдалося виокремити шось цікаве у енному мелодик-металкорному синглі банди. Робота все ж хороша, але якшо до кінця Vol.3 ми не почуємо шось хоч трошечки інакше на творчому полотні гурту — буде журба.MARILYN MANSON SacrilegiousЯ свідомо уникав огляд попередніх 2 синглів, бо я не міг зібрати хоч якісь враження і аргументи від камбеку легенди. Скажу, шо мені дуже подобається, шо кожна робота має свій вайб і рухається по діагоналі в сторону фановості, а крайній сингл є непоганим стадіонним бойовичком. Загравання з автотюном не випадкові, бо судячи по лайвам — ще трохи і дід вже не витягуватиме. Залишаю інше на ваш розсуд.THE AMAZONS Living A LieЯке ж Божество. За такі атмосферні інтро та загальну естетику я готовий душу віддати. Неіронічно думав спочатку, шо переплутав трек з якоюсь Ланою Дель Рей. А так маємо дуже добротний альт-рок з купою в'їдливих хуків та чудовою подачею соліста. Від BBC у 2017 році дізнався, шо Амазони стали топ гуртом року, на яких варто звернути увагу. Зараз теж.Як вам і шо цікавого здибали ви? Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️