Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ
Додано 14 лип 2024

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ

@sergi0_music
Кількість підписників: 613
Фото: 321
Відео: 129
Посилання: 360
Опис:
Welcome to my неонова вечірка🎙 Тут метал, концерти і неон. Ну а взагалі: • Новинки альтернативної та важкої сцени • Закордонний і 🇺🇦 мейнстрім та андеграунд • Рецензії на знакові гурти/композиції Кому писати: @Charlie_v_tanke
Джерело

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ | Банда, збираємось на #дайджест, нам є шо послухати 🤠ZEP — NO ENEMIESПе...

Логотип телеграм спільноти - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ @sergi0_music
303 Охват/переглядів 2026-05-10 18:05 Повідомлення №1114
Банда, збираємось на #дайджест, нам є шо послухати 🤠ZEP — NO ENEMIESПереконався у тому, шо це моє найкраще відкриття року. НДочекався повноформатника, який очікувано стирає межі жанрів і пропонує шось таке агресивне та самобутнє, шо воно не має права бути непоміченим. Слухати виключно наживо або з єбєйшими басами.DEAD POET SOCIETY — Sinner SystemЗаявочка на шось прогресивне та інтелектуальне. Вельми цікавий вибір пісні у якості сингла: все таке свіже, стрімке, зухвале і в їхньому стилі, але водночас розмазане і затягнуте. Не маю сумнівів, шо для нас привідкрили двері одного з кращих рок-альбомів 2026.TENDER — SomethingОбожнюю повертатись до цього електро-поп-дуета. Є в ньому щось таке безтурботне, романтичне, легке і ненав'язливе. Неначе ідеальна музика для будь-якого літнього вечора. Це саме можу сказати і про новий сингл.RECONE & LOVE, MARY НеціліЛюблю коли банди йдуть на експерименти, і ці експерименти себе виправдовують. Попри колабу, здавалось би, не дуже схожих виконавців — отримали впізнавану нео-романтичну айдентику. Полегшене звучання, як на мене, пішло на дуже велику користь. Звук порадував, обкладинка порадувала, лірика порадувала — короче лайк.ZIFERBLAT МеланхоліяОдин з випадків, коли одного прослуховування альбому буде недостатньо для якогось вироку. Мені до вподоби, шо банда все ще слідує стежкою "інтелектуально-провінційної" музики. Звучання, як завжди, просто якесь нищівне у гарному сенсі. Незрозумілою мені лишилась тільки інфантильно-простецька лірика та загравання з ретро-карнавальщиною, інакше я не знаю як це назвати.ДІТИ ІНЖЕНЕРІВ Травень - кращий місяць літаЯкось абсолютно непомітно для всіх вийшов цей трек. Відчуваю себе легенько обманутим, бо банда на сльозній ноті пішла у невизначену паузу і мало було надій на камбек, а тут так "швидко" виходить новий матеріал. Можливо, це старий трек. А можливо мені менше треба вийобуватись. З чим не посперечаєшся — тут один з кращих фіналів пісні з усієї їхньої дискографії.Як вам і шо цікавого здибали ви? Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️