Джерело
ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ | Готуйте окуляри і вуха та зустрічайте обіцяний #дайджест закордонних ц...
224 Охват/переглядів
2025-07-06 16:01
Повідомлення №1025
Готуйте окуляри і вуха та зустрічайте обіцяний #дайджест закордонних цікавинок 🎵SOLENCE — Where Were You / Dead_AliveЯ дуже боявся, шо після безподобного "Hope is a Cult", але крінжової ери "Fuck The Bad Vibes", банда забуде про свій серйозний електронік-метал вектор. Слава Богу ніт. Обидві сингли справляють дуже хороше враження, а ось ця відкривачка з арфою на першому синглі (чи шо там...) — вау! Все звучить доволі крепко, увімкнув режим очікування. Єдине — мені здається роботи якось втратили масштабність і стали ніби едітами для ТікіТоків.YUNGBLUD — IdolsТут складно. З одного боку, це хороший перехідний етап у творчості Домініка, де він вже не здається підлітком з навколо сімейно-дитячими проблемами. З іншого боку, оця брит-попна естетика не дуже метчиться з тим, за шо я, і більшість полюбили артиста до цього. Погоджуюся з Тимчиком, шо подібна мімікрія не виправдовує себе, і схоже вже було краще реалізоване іншими легендами жанру. Декілька композицій точно буде у плейлисті, але шо буде з дискографією далі — не маю уявлення.LIL DARKIE — YangВсе ще хороший і недооцінений артист. Дивуюся, як в межах одного альбому йому вдалося поєднати треп, лоу-файний хіп-хоп та приємне літнє інді. Здається, ми отримали наймилозвучнішу і найзатишнішу роботу з його дискографії. PRESIDENT — In the Name of the Father / FearlessНова анонімна метал-ікона. Історія чимось нагадує Сліп Токен, але тут банда взагалі взялася нізвідки і вже виступає на фестивалях і розігріває Архітекторів. Дивина та і годі. Поки релізнуто два непоганих сингли, і мене не покидає відчуття, шо це дитина тих же Токенів і Three Days Grace у темній обгортці. У лайві можна почути і майбутні творіння гурту; соліст реально тащить.PAPA ROACH & TOBY MORSE — BraindeadМаю визнати, шо з часом моє ставлення до останніх робіт гурту потеплішало. Шкода це не відміняє того факту, шо даний сингл вийшов доволі пластиковим. Але, можливо, комусь сподобається: роцк для галочки є, мотиви присутні, а Джейкобі Шеддікс все ще хороший вокаліст.CLEOPATRICK — Talk DownКоментар на Ютубі якось написав: "...feels like a warm summer night playing ps2 with your friends and then going outside to watch the sunrise". Краще і не опишеш. Можливо, ця пісня увійде до делюкс-видання крайнього альбому, оскільки зв'язок з ним надто передбачуваний. Дуже подобається, як дует міксує розмірений ненав'язливий вокал з мінімалістичними куплетами і задисторшеними приспівами.Як вам і шо цікавого здибали ви? Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️