Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ
Додано 14 лип 2024

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ

@sergi0_music
Кількість підписників: 613
Фото: 321
Відео: 129
Посилання: 360
Опис:
Welcome to my неонова вечірка🎙 Тут метал, концерти і неон. Ну а взагалі: • Новинки альтернативної та важкої сцени • Закордонний і 🇺🇦 мейнстрім та андеграунд • Рецензії на знакові гурти/композиції Кому писати: @Charlie_v_tanke
Джерело

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ | Несе мене моя течія, як панічна агресія. Ні місія, ні прогресія…»EPOLE...

Логотип телеграм спільноти - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ @sergi0_music
208 Охват/переглядів 2025-04-19 17:00 Повідомлення №985
«Несе мене моя течія, як панічна агресія. Ні місія, ні прогресія…»EPOLETS ПАНІЧНА АГРЕСІЯ (СИНГЛ 2025)Свій вихід з відпустки я хочу розпочати з цієї роботи, прес-реліз якої мені за рішенням долі надіслали після того, як на Гомоні я сто разів пожалкував, шо не підійшов до Варениці і не повідомив, шо їбанув тату його пісні у себе на шиї хі-хі. ЧОМУ ВАРТО ПОСЛУХАТИ «ПАНІЧНУ АГРЕСІЮ»?🎵 Зацінити сингл наших мастодонтів поп-роцку🎵 Влаштувати танці на приспіві🎵 Полюбуватися Павлом Вареницею у спідниці Нова пісня, інший настрій та інший стайл; особливо, якшо порівнювати з «Токсинами». Сингл наблизив нас до концептуального повноформатника «Гармонія хаосу», який вийде 16 травня. Напруга, наруга і страх — ось лейтмотиви даного полотна, які ще доволі цікаво візуалізовані у форматі коментарів людей у кліпі. Якшо все стосувалося безпосередньо банди — то вийшла кумедна прожарка. Музично композиція не хапає зірок з неба і звучить як класичні Еполетс, але вилизані до блиску. Репу, брейкдаунів не буде. Та чого вартує гітара зі своїми задерикуватими партіями: неодноразово чув, шо мастеринг і зведення у гурту єбєйше, з чим я не в змозі сперечатися. В кінці можемо почути нотки скріму, яким на живих виступах не боїться ласувати соліст. Тож може хоча б на одному записі зможемо почути той кач-важ, який я чую наживо? Менше з тим, вчу слова, аби підспівувати банді на Файному 🤠Ставимо лайк під кліпом, аби Павло виступив на концерті у сукні 🙂#НАШЕ | СЛУХАТИ ⬅️Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️