Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ
Додано 14 лип 2024

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ

@sergi0_music
Кількість підписників: 613
Фото: 321
Відео: 129
Посилання: 360
Опис:
Welcome to my неонова вечірка🎙 Тут метал, концерти і неон. Ну а взагалі: • Новинки альтернативної та важкої сцени • Закордонний і 🇺🇦 мейнстрім та андеграунд • Рецензії на знакові гурти/композиції Кому писати: @Charlie_v_tanke
Джерело

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ | Пообіцяй мені, що це обовʼязково скоро мине... І все це тільки в голов...

Логотип телеграм спільноти - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ @sergi0_music
317 Охват/переглядів 2025-03-19 17:00 Повідомлення №972
"Пообіцяй мені, що це обовʼязково скоро мине... І все це тільки в голові..." éllia Темно (СИНГЛ 2025)Знаю, як всі чекали повернення цієї формації. Після того, як Влад покинув банду — постало питання, хто ж займе місце вокаліста? Вибір пав на Сашку, з якою Леор працював у колективі HEIMA. Як на мене — рішення вдале і класно метчиться з новим етапом гурту. Розбираємось, яким став цей етап.ЧОМУ ВАРТО ПОСЛУХАТИ "ТЕМНО"?🎵 Насолодитись вайбом осінньої депресії🎵 Оцінити камбек банди з новою вокалісткою🎵 Дізнатись, чи може темрява бути вічноюРаніше я згадував — я не є завзятим прихильником Елії, але новий сингл мені сподобався. Музично все звучить в усталених рамках гурту та зі збереженням власного почерку. Депресивно, по-емарськи, живо і не прилизано. Роль нових "нейронних зв'язків" тут, як на мене, виконує жіночий вокал, який нормально контрастує з уже звиклим для нас тембром Влада. І варто зауважити, шо Олександра вписалась так, ніби завжди була частинкою Елії. Ба більше, цікавішим мені вбачається візуальний контраст між тайтлом "Темно" і доволі світлим камерним кліпом, від якого віє дещо життєрадісною атмосферою, незважаючи на лірику. А фінальне аутро з учасниками, їхні посмішки і загальний настрій дають чудовий післясмак. Хочеться вірити, шо музиканти в подальшому будуть більше експериментувати зі своїм звучанням та позиціонуванням, адже свій стиль вони вже відточили. Ну і як не крути, це все — фірма.#НАШЕ | СЛУХАТИ ⬅️Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️