Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Середич.info
Додано 14 лип 2024

Середич.info

@seredych
Кількість підписників: 28 448
Фото: 3,040
Відео: 1,190
Посилання: 1,950
Опис:
📌ЗВʼЯЗАТИСЯ ЗІ МНОЮ👇🏼 @Seredychinfo_anonymous_bot
Джерело

Середич.info | ️рубрика - мені пишуть✍️📥 «24-го липня заступник директора департамент...

Логотип телеграм спільноти - Середич.info Середич.info @seredych
14 000 Охват/переглядів 2024-08-03 13:26 Повідомлення №4637
✍️рубрика - мені пишуть✍️📥 «24-го липня заступник директора департаменту контрабанди Держмитслужби Володимир Ковтун відмічав свій день народження 🎁 Але святкувати його вирішив в пʼятницю, 26-го числа, в одному із найбільш елітних ресторанів Києва в Голосіївському районі 🍽️ На заході був присутній весь митний бомонд та відомі контрабандисти 🫰Серед запрошених були і Микола Беззубенко , і Дмитро Падун - директор «департаменту тарифів», Свєтка «тарифщиця»(яка обілечує всіх і всюди), Колобродов Андрій (керівник КММ), Райков Деніс та інші…Захід міг би виявитися звичайною пиятикою і завершитися «обличчями в салаті», якби не шалений сюрприз від працівників НАБУ 🎁 , які завітали в ресторан прямо з обшуками👀Всі були не дуже раді такому сюрпризу від НАБУ, але обшук також провели і в авто Райкова Деніса: в черговий раз вилучили талефони📱 Тож свято не зовсім вдалось …Самим спритним виявився Колобродов Андрій, який втік через дах ресторану та вибрався на вулицю. Мабуть, йому було що приховувати … Тепер в митних колах його називають не Андрій «колобок», а Андрій «чердак»🤣І саме цікаве те, що на тижні, що минув, КОВТУНА було звільнено з лав Держмитслужби. І тут знову запитання до голови : чому одних звільняють, а інших ні ? Особливо, якщо Райков уже лідер по кількості проведених обшуків…деталі згодом»📥📌друзі, цей лист - просто неймовірний і нагадує радше якийсь фантастичний памфлет. Але деталі настільки витончено підкреслені, що складається враження , що ситуація правдива. Може хтось щось чув?)🤔