Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Середич.info
Додано 14 лип 2024

Середич.info

@seredych
Кількість підписників: 28 448
Фото: 3,040
Відео: 1,190
Посилання: 1,950
Опис:
📌ЗВʼЯЗАТИСЯ ЗІ МНОЮ👇🏼 @Seredychinfo_anonymous_bot
Джерело

Середич.info | ️Знову митниця. Хабар з кожної машини? Ви серйозно?!До мене звернувся ...

Логотип телеграм спільноти - Середич.info Середич.info @seredych
15 400 Охват/переглядів 2025-11-20 09:34 Повідомлення №5577
❗️Знову митниця. Хабар з кожної машини? Ви серйозно?!До мене звернувся підприємець, який 15 років офіційно імпортує іграшки. Під час чергового розмитнення митниця почала вимагати від нього “доплату”, штучно підвищуючи митну вартість, щоб змусити перейти на незаконне оформлення, яке “для своїх людей” складає 1,5 години замість нормативних 4, має «низькі» тарифи.Але підприємець відмовився давати хабарі, через що отримав тиск: багатоденні перевірки, затримки та підняття вартості розмитнення з 5,52 до 6,67 долара за кг.Поки країна говорить про детінізацію — Одеська митниця та Координаційно-моніторингова митниця Держмитслужби живуть у паралельному світі, де “рука на лапу” важливіша за закон, бюджет і репутацію держави. Якщо держава хоче “білі” розмитнення — вона не може дозволяти, щоб “прайс за машину” був головним інструментом митниці. За такі речі мають не просто звільняти — а відкривати кримінальні провадження з конфіскацією майна.Я вже звернувся до правоохоронних органів та Держмитслужби із заявою про злочин і очікую публічної реакції.І нагадую: за моїм попереднім зверненням щодо зловживань у розмитненні та карго-схемах Одеська прокуратура вже розслідує кримінальне провадження.Це не особиста боротьба. Це — боротьба всіх чесних підприємців за право працювати без “цінника за машину”.Беру ситуацію під контроль.