Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦

@semenovatut
Кількість підписників: 9 436
Фото: 4,200
Відео: 466
Посилання: 2,270
Опис:
Ректорка в авіаційному ✈️ Депутатка твого серденька ❤️ Баню за рускій і хамство. Якщо досі не дійшло 🤷‍♀️ Тут я і мої проекти https://linktr.ee/semenovatut Чатік https://t.me/semenovatut_chat
Джерело

✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 | Я засмучу зараз дуже багатьох людей.Внутрішньобудинкові мережі, навіть...

Логотип телеграм спільноти - ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 @semenovatut
2 940 Охват/переглядів 2026-01-30 09:26 Повідомлення №8354
Я засмучу зараз дуже багатьох людей.Внутрішньобудинкові мережі, навіть каналізація, оті всі труби в підвалі і на даху, які можуть лопнути на морозі, кабелі, які можуть перегоріти від дуйчиків, двері в підʼїзд, які погано закриваються — оце все, воно не нічийне. І воно не жека.Все що є у будинку — це власність власників квартир, які є у ньому. Воно все ваше. Точніше, це спільна сумісна власність. Це означає, що та труба, яка лопне вся одночасно і ваша, і вашої сусідки-пенсіонерки, і вашого сусіда, який здає квартиру, і тих зверху, які виїхали ще в 2022.Що таке власність? Це означає, що це ваша відповідальність. Воно ваше, навіть якщо ви делегували ЖЕКу повноваження про нього дбати. Бо я чую часто, що ОСББ ми не створюємо, бо тоді всі проблеми за квартирою будуть наші. Вони і так ваші. Просто сервіс вам дають дешевий і дуже поганий. Стоматолога і плиточника ви ж так чогось не обираєте собі)Можна на цю думку ображатись, можна казати, що держава чи місто повинні були вашу власність зробити кращою, тобто дорожчою. Але це ваша власність. Ви чомусь часом делегуєте цю відповідальність комунальним керуючим компаніям, бо це дешево. Потім, коли виявляється, що це не тільки дешево, але і хріново, то знову ображаєтесь.1-3 лютого будуть морози знову. Будь ласка, підіть і гляньте на СВОЇ ВЛАСНІ труби. Замотайте їх утеплювачем. Задуйте піною щілини в рамах, тріщини в стінах. Зробіть усе можливе, щоб підняти температуру в підвалі хоча би на градус і зберегти в підвалі плюс, навіть якщо буде мороз на вулиці. Більшість моїх знайомих дбають про чистоту і справність всього, що є у квартирі. Майже всі вони також дбають про чистоту у себе на сходах на поверсі. Дуже мало моїх знайомих цікавилися, у якому стані мережі в будинку. Навіть під час пошуку квартири на довгу оренду мало хто цікавився. Але єдина людина, якій правда найбільше треба - це власник майна.І чим більше людей буде це розуміти, тим менше людей буде голосувати за спортивних кумирів дитинства, до речі. Бо одне діло, коли все в місті нічийне і государственне, а інша справа, коли твоє і ти за своє змусиш працювати і ЖЕК, і мера, і бозна кого ще.@semenovatut