Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦

@semenovatut
Кількість підписників: 9 436
Фото: 4,200
Відео: 466
Посилання: 2,270
Опис:
Ректорка в авіаційному ✈️ Депутатка твого серденька ❤️ Баню за рускій і хамство. Якщо досі не дійшло 🤷‍♀️ Тут я і мої проекти https://linktr.ee/semenovatut Чатік https://t.me/semenovatut_chat
Джерело

✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 | Київ мав гроші на все, що завгодно. Це другий за розміром бюджет після...

Логотип телеграм спільноти - ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 @semenovatut
8 460 Охват/переглядів 2026-01-09 13:12 Повідомлення №8315
Київ мав гроші на все, що завгодно. Це другий за розміром бюджет після державного. Але будував розв’язки. Про це завчасно казали всі - і громада, і активісти, і депутати. В КМДА думали, що пронесе, але ніт.І Київ також має допомогу від донорів, когенераційні установки, які мали в грудні поставити, але ніт. Тому, звичайно, єдине що залишається меру, це, як і в 2022 році, закликати всіх тікати із найкращого у світі міста. Заклик цей абсолютно дивний. Бо ніхто нікуди не поїде - робота.АЛЕЯ також бачу в мережі апокаліптичні заклики від блогерів до міста терміново переселити половину Киян у якісь теплі шелтери. Ні, це не можливо. І Алчевська 2.0 теж не буде. Воду з опалення вже поспускали. А де не поспускали, спустять. А якщо не спускають, пніть, будь ласка, свою обслуговуючу організацію. І керуючі компанії, і ОСББ, і інші господарства знають, що це треба зробити. Лікарні підключені до котелень.Опалення дадуть через день-два, енергетики на ТЕЦ працюють 24/7. Отут давайте місто не знецінювати. І навіть я не буду) День-два треба протягнути на гарячому чаї і у светрі вдома. Це жахливо, але це минеться.Навіть канікули у київських школах не продовжують, але вони будуть в онлайні щонайменше тиждень.Київ точно більш готовий, ніж торік.Підсумовуючи.Звісно, як завжди, при всіх ресурсах, які тільки можна собі уявити, столиця весь рік займалась скандалами, дерибанами і політикою, тому тепер піарники дістають супертезу «тікай з города», а супертеза працює в мінус. Тим більше, що ситуація більш-менш під контролем.Катастрофи немає. Поки що точно немає. Київ уже не раз проходив важкі періоди — і цей теж пройде, якщо підтримувати одне одного, і не намагатися зібрати всі лайки за рахунок наслідків обстрілів.@semenovatut