Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦

@semenovatut
Кількість підписників: 9 509
Фото: 4,200
Відео: 466
Посилання: 2,270
Опис:
Ректорка в авіаційному ✈️ Депутатка твого серденька ❤️ Баню за рускій і хамство. Якщо досі не дійшло 🤷‍♀️ Тут я і мої проекти https://linktr.ee/semenovatut Чатік https://t.me/semenovatut_chat
Джерело

✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 | Here we go again) Дуже сумно читати зараз в мережі розгони про погану ...

Логотип телеграм спільноти - ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 @semenovatut
2 680 Охват/переглядів 2025-10-16 10:32 Повідомлення №8109
Here we go again) Дуже сумно читати зараз в мережі розгони про погану державу, яка не дає світла 24 на 7 і опалення з 15 жовтня. Але ця держава — це все ще Україна, а не росія. І мені страшно від того, як багато людей почали сприймати умовно звичайне життя як належне. Та ще й враховуючи те, що тисячі людей цієї нормальності не мають і близько вже 4 роки, а хтось взагалі з 2015. Я не буду, як мер, закликати тікати з города)Але так. Нам знову треба економити газ і не перенавантажувати енергомережу. Що це значить на практиці: 1. Тримати павербенки і ноути зарядженими. 2. Вмикати мийку, пралку вночі. Там зазвичай таймер відкладений є.3. Запастися термосом і термочашками. Набагато краще зробити собі гарячого чаю/кави на майже весь день, ніж гріти його на газовому пальнику. А в термочашці він не стане холодним поки ви його п’єте. В кав'ярні теж можна наливати лате в свою термочашку. 4. Робити перерві в роботі. В ці перерви не рілси втичити, а поприсідати кілька разів, походити, порухатися.5. Старатися не вмикати кондиціонери, дуйчики, обігрівачі. Натомість вдягатися тепло і на роботі, і вдома.Що таке вдягатися тепло?Є три зони, які найбільше охолоджують тіло - щиколотки, зап’ястки і шия. Отже треба теплі шкарпетки, довгий рукав і светр з горлом. Одяг має бути багатошаровий. Вдома те саме правило. Тепла волохата піжама і шкарпетки. Так, ви не з такої сім’ї, а з богатої і у вас є кондьор і дуйчик. Але не перенавантажуйте мережу, не вмикайте його зараз. Бо інакше не буде ні кондьора, ні ліфта.У випадку прям блекаутів вже всі навчені, що робити. По району будуть пункти незламності. В університеті є кілька генераторів для роботи, які включені в мережу, і ще кілька маленьких мобільних про всякий. Вже не буде як в 2023-му, коли не ясно було куди бігти, що робити. Відключення електрики і економія газу (опалення) - це точно не смертельно і точно не небезпечно. І це точно те, що можна подолати, якщо трошки подбати про себе. Я знаю, що більшість із вас це все знає і що я кажу очевидні типу речі. Але враження, що все таки не всі. Звідкись було у суспільства очікування, що зима ніколи не настане і якщо достатньо драматично обурюватися, то все буде чудово.Отут бот по відключенням для Києва @DTEKKyivskielectromerezhibot@semenovatut