Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦

@semenovatut
Кількість підписників: 9 568
Фото: 4,200
Відео: 467
Посилання: 2,270
Опис:
Ректорка в авіаційному ✈️ Депутатка твого серденька ❤️ Баню за рускій і хамство. Якщо досі не дійшло 🤷‍♀️ Тут я і мої проекти https://linktr.ee/semenovatut Чатік https://t.me/semenovatut_chat
Джерело

✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 | В ідеальному світі після виступу Михайлової, першого і єдиного виступу...

Логотип телеграм спільноти - ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 ✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 @semenovatut
1 900 Охват/переглядів 2025-04-03 16:39 Повідомлення №7406
В ідеальному світі після виступу Михайлової, першого і єдиного виступу з 24 лютого 2022 року, після сюжетів Бігуса, зібрався би багатотисячний мітинг з вимогою відставки мера.Мер би вийшов до натовпу і чесно сказав: да, чуваки, за 10 років я втратив це місто, ним керує мафія. Вибачте, пробачте, я йду.Але в нашому Готемі найактивніші люди цієї громади пояснюють, що це СИЛЬНО РАДИКАЛЬНО. В нашому Готемі мер збільшив собі повноваження. А активісти збирають мітинг на наступний тиждень, коли засідання Київради немає, з вимогою звільнити ще парочку керівників департаментів, може ще 2-3. Мер звільнить. Натовп буде у захваті - здобули. А ще пару дронів куплять, взагалі топчик.Тим часом нагадую, що Комарницький - один із багатьох бенефіціарів цього прекрасного міста. І що мер зливає зараз не схеми, а зливає Комарницького, бо той вже втік і не повернеться. Все інше працює.Депутатики сьогодні дуже кумедно підстьобувати одне одного і ржали, як легко все несеться. Нікому нічого не буде. Головне назбирати достатньо хабарів, щоб купити собі мандат у наступному сезоні. Це місто не виродилося.Просто всі найкращі зайняті виживанням країни. І так має бути.@semenovatut