Джерело
Селище Ясіня | Не знаю, як можна бути такими мазохістами і рубати гілку, на якій сиди...
347 Охват/переглядів
2024-10-14 12:22
Повідомлення №3753
Не знаю, як можна бути такими мазохістами і рубати гілку, на якій сидиш, але якщо пишеш власну думку то хоча б не прикривайся заголовками "публічне звернення від жителів громади". Те, що люди хочуть більше грошей - природньо. Це типове бажання мати більше, відоме ще з того часу як наші предки злізли з дерева в савані. Де вони там знайшли десятки тисяч робочих місць в горах, де снігу щороку все менше і менше - я не знаю. Шкода, але економічний я не закінчував, проте я бачив у новинах Альпи без снігу і далі буде все буде лише тепліше. Заставити все вітряками, забудувати все курортами - не це має бути приорітетом молодих громад Закарпаття. Гірський пішохідний туризм в краї розвивається вже півтори століття і в чехоловацький час - в період його найбільшого піднесення ніхто тотально курортами гори не хотів забудовувати. Думайте, перш ніж обирати на наступних виборах архітекторів майбутнього.P.S. якщо ви після такого називаєте себе жителями Ясінянської громади і пишете такі звернення то мені соромно за те, що я народився і виріс в селищі Ясіня.Текст від адміністрації проекту "Селище Ясіня".https://zakarpattya.net.ua/News/234847-Ochilnyky-IAsinianskoi-ta-Ust-Chornianskoi-hromad-pobachyly-v-zaboroni-Verkhovnym-Sudom-kurortu-Svydovets-rosiiskyi-slid-i-ne-pobachyly-investora-Kolomoiskoho-DOKUMENT