Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Crypto Selo
Додано 14 лип 2024

Crypto Selo

@selo_crypto
Кількість підписників: 42 234
Фото: 686
Відео: 13
Посилання: 517
Опис:
Перший офіс в селі Шлях простих пацанів з села в крипті Співпраця: @reklama_rdeni
Джерело

Crypto Selo | Як переживаєте падіння на ринку? Я зараз приблизно так 👆Поки все падає...

Логотип телеграм спільноти - Crypto Selo Crypto Selo @selo_crypto
24 600 Охват/переглядів 2025-04-11 07:32 Повідомлення №437
Як переживаєте падіння на ринку? Я зараз приблизно так 👆Поки все падає, вирішив не дивитись на графіки, а зробити щось кориснеЧим зараз займаюсь?👏 Paradex + 😁 Backpack — відкручую одночасно 2 проекти вилками. Через настрій на ринку нові акаунти дуже повільно додаються, тому зараз можна лутати більше XP. TGE Парадекс запланований вже на літо, тому активно фармлю зараз, щоб не залітати в останній вагон на фомо перед виходом. Як абузити 2 проекти детально розписали тут💦 HyperLane — перевіряю аккаунти на eligible та реєструюсь на дроп. Час зарегатись є до 14 квітня, не пропустіть!👍 Eclipse — сьогодні має бути. Докидав лікви на акаунти, де мало трави, щоб дофармити рівні тіри на акаунтах: 50к, 100к і т.д. Команда говорить, що TGE запланований через 4-5 тижнів після снепу, тобто це приблизно 2 половина травня, сподіваюсь до того часу ринок хоч трохи стане кращим🙈0️⃣ Layerzero — прогнав по пріколу актив на старих акаунтах, які отримували 1-й та 2-й дроп L0. Браян говорить, що планується ще 3-й дроп, можливо дропнуть вже у червні, бо тоді запланований великий розлок токенів.🧶 Zora — проект вже зробив перший снепшот, тепер чекаємо на другий. Зараз мінчу нфтішки та деплою свої нфт, щоб дати активу перед 2-м снепом.Будемо сподіватись, що ринок хоч трохи відросте, доки ці всі проекти повиходять і ми зможемо продати токени по нормальній ціні