🔴Важливо : настрій та сантімент❗️🔎Настрій у твітері та і загалом я відчуваю «ведмежий». І я Вам уже розповідав що під кожну фпзу ринку знайдуться свої аргументи за ріст чи падіння. У крипті і саме по BITCOIN - аргументів більше за продовження падіння 📉🔽Ринок людей надресирував✅Вони забули як це «BTC +100 +200% за місяць часу» : останні такі подібні рухи були аж у 2023 році🤷♂️🎥Я Вам наводив багато аргументів за продовження росту і саме НЕ ЧЕРЕЗ ТЕ що мені хочеться, а те що зараз дійсно показують індикатори, настрій, наративи та «думки в коментарях»…🤔🟢Так от скажу, «ведмежка не розпочинається на ведмежому настрої»🟢Індикатори кричать про «перепроданість»🟢А люди в коментарях уже забули що таке «ейфорія»💥Тому, ризик падіння зменшується до НУЛЯ (тут хіба що якась «корона 2.0»)І як бачите (останній скріншот) : показана структура є не просто так. Про неї я уже розповідав ОСЬ ТУТ та ТУТ і знімав відео ТУТ📼Рекомендую подивитись☝️Нас очікує ріст. І є чимала ймовірність що він буде «взривним» особливо для Альткоїнів. 🚀 #прогноз #альткоїни💬 Чат | 📹YouTube | ℹ️ Новини| 📈 ТрейдКанал
🎄2026 - 🕜⭐«ВТРАТА» - це не мінус, а інвестиція!Що ж друзі, 2025 підходить до кінця і варто зробити деякі підсумки та висновки✅Я багато чого досягнув у плані самореалізації та фінансових можливостей. А саме головне, зробив багато висновків саме у сфері «крипти» та «блогерства»🤷♂️❤️🔥 Маю визнати, якби не Ви - я б не став блогером та й взагалі малоймовірно ділився своїм досвідом та думками далі…Дякую кожному хто залишається на цьому каналі, дякую що терпите «рекламу»🤗🤝😳Еххх… скільки разів хотілося все кинути і забити на все… АЛЕ цього не сталося !Тому, хочу і Вам побажати «НЕ ЗДАВАТИСЯ» що би Вам не говорили та як Би Вас не називали☝️✅Усе велике розпочинається з малого! ✅Усі мільйонери колись також ходили на роботу !✅Усі починають з нуля та проходять «лайно» 💎Але саме на шляху до цілей більша частина здається… не усі здатні терпіти «дискомфорт»! А саме це і є прогрес для росту!🦖Я бажаю Вам увійти в той відсоток людей які пройдуть цей шлях і отримають результат Я ЗРОЗУМІВ ОДНЕ У 2025 РОЦІ : ‼️Втрата коштів - це досвід! Досвід, який збереже у майбутньому тобі ще більше КОШТІВ. Але якщо Ви не зрозумієте це з першого разу - отримаєте ще раз «по шапці»✅⚠️І не забувайте для чого ми тут !«Іноді, щоб мати більше - потрібно перестати погоджуватись на менше»- саме це ми і робили останніх ДВА роки на цьому ринку. Усіх «мільйонерів на історії» ринок змусить зробити чергову помилку. Менше дій - більше довіри до ринку Результати будуть НЕ ЛІНІЙНИМИ😈Бажаю Вам прибутку та свідомих дій у 2026 році! З Новим Роком ! 🥳🎉Дякую що зі мною ❤️🔥🤝
🚨BTC по 220 000 уже скоро… 🤷♂️До Вашої уваги домінування USDC.D та USDT.D 🤑🚩 Варто звернути увагу на індикатор MACD : уже зараз він сигналізує про дивергенції (=висхідний тренд слабшає)‼️Хочу нагадати що ріст домінування-це корекція на ринку, а падіння домінування - це РІСТ🚀🟢Так от, індикатори нам уже сигналізують про можливе завершення «висхідного тренду» по індексам🤷♂️➕Далі, хочу звернути Вашу увагу саме на рівні які формуються на домінуваннях :1️⃣По USDC.D ми дійшли в той діапазон (рівень) , звідки і розпочиналося БИЧЕ РАЛІ раніше✅2️⃣А по USDT.D наразі прийшов в той блок та рівень, де досить часто розпочиналися рухи по BTC вгору 🔝⚠️⚠️⚠️Зверніть увагу на перший скрін: це той момент з 2023, де BTC виріс з 28 000$ до 70 000$, а домінування USDC.D при цьому впало з 2.6% до 1.2%🔽🔽 🔍Враховуючи усі дані з ринку та закономірності- наступне падіння домінування може привести ціну BTC на ~150% від сьогоднішніх значень🪙 (а це приблизно 220 000$) 😱 Сьогодні ж ми знаходимося в тих самих значеннях…і тих самих наративах !😈 💬 Чат | 📹YouTube | ℹ️ Новини| 📈 ТрейдКанал
⚠️ Важливо : психологія 🧠⚠️ Можете поділитися цим постом зі своїм товаришем, який купував крипту, а зараз перестав!👀 На фото я показав що Реально зараз відбувається на ринку крипти.😱 «АПАТІЯ» - той стан коли відбувається розчарування по усім фронтам. Крипта падає, перегляди падають, цікавість до ринку в цілому на самих мінімальних значеннях🤷♂️НЕ ЦІКАВО !Але це один із моментів цього ринку. Як бачите я не зупиняюсь і не збираюся це робити до поки ЦІЛІ не будуть досягнуті тому що я розумію процес !🟢Більша частина людей приходить саме на ЗЕЛЕНИХ СВІЧАХ. Згадайте себе.І всі ми приходимо за «швидкими грошима». Емоції правлять цим ринком а не інші аргументи. 🔍 Спочатку Ліквідність великих гравців формує зелені свічі, а потім прилітає «ритейл» і ріст уже продовжується на їхній ліквідності : «не куплені авто», «квартири»…. Запускається такий собі маховик який продовжує крутитися до пори до часу ☝️ Я дуже вдячний тій аудиторії які залишились і продовжують цікавитися криптою. Тому що саме Ви і формуєте ядро мого каналу. І це ті люди які готові уже дійсно до всього. 🩷Навіть до «скаму» і обнулення.—————————————————‼️Ну давайте чесно! Думки типу «блогер нічого не шарить», «крипта - скаміна», «блогер лох, невдаха» - Ви ж дійсно так думаєте. В кінці 2024 таких думок ж не було🤷♂️Але це нормально, ми уже звикли…Ви уже це зрозуміли і пройшли етап «хрещення хомʼяка»😊❤️ Друзі, зрозумійте уже !Саме в такі моменти ринок перевіряє Вас чи заслуговуєте Ви на результат. Перевірочка триває і вона буде тривати ще деякий час (якщо потрібно буде)👾Ринок очищається від «слабко характерних» людей бо зараз дійсно потрібно мати колосальну сміливість щоб продовжувати накопичувати і довіритись процесуЯкщо Ви до цих пір не прийняли правила цієї ГРИ то краще відпишіться від мого каналу 🫣Ви НЕ «НЕВДАХИ» ! ⚠️ Просадки бляха це нормальний етап цього ринку!✅А робити висновки потрібно точно не сьогодні ! Не в такій стадії ринку ! Висновки зробите коли Ваші родичі почнуть питати у Вас «совєтів», «яку монетку купити» 😁. Просто зачекайте 🫶Довіряйте…процесу…❤️🔥Бажаю Вам Гарних свят та з наступаючим Новим Роком🎉Дякую що зі мною ! Діліться з друзями! 🤝💙#психологія
🟢АЛЬТСЕЗОН❗️💡У моїй парадигмі бачення цього ринку Альтсезон відбудеться 100%. Це просто лише питання часу. Наводив Вам безліч аргументів на фрактальність та закономірность на активах. 🔍 Метали, індекси, активи високого ризику. По усіх цих активах ЗАРАЗ формується ПАРАБОЛІЧНИЙ рух! Наприклад по Золоту ми уже спостерігаємо реалізацію!🤷♂️Я можу Вам ще багато наводити аргументів але це всеодно ніяк не змінить Ваші відчуття СЬОГОДНІ 💯По факту сьогодні: альткоїни падають, коректуються та накопичуються!В моменті «скам». Так, здається без сенсу їх купувати. А якщо і хочеться докупити то одразу думки що може бути нижче 😏Але дайте собі також чесну відповідь на запитання: а хто із учасників буде мати «нереальні результати» ? ☝️Явно не ті хто прийдуть на зелених свічах. Ваша задача полягає в тому щоб подивитися що може відбуватися далі. Дно Ви не відкупите, майбутнього ніхто не знає !Але діапазон - відкупите ✅⚠️ Змушувати кожного «утримувати» позицію уже немає сенсу. У кожного своя боротьба і свій шлях.💎 І Ваш результат у портфелі це тільки результат Ваших дій та зусиль в минулому А от чи робити висновки зараз - це також має сам собі зрозуміти кожен!
❤️Я особисто буду використовувати усі наступні можливості які буде давати ринок! Я продовжу накопичувати Альткоїни по мірі можливостей!Мені не потрібна мотивація ні від кого чи аргументи від посторонніх людей. Мені все видно на графіку ! Це - накопичення!Цей цикл, значення, цілі та діапазони будуть дійсно космічними в цей раз! Зараз, в такій стадії ринку потрібно бути максимально жадібним до активів.🔴Те що не відбулося Альтсезону за графіком - вважаю нормою для ринків. Було б просто - усі стали мільйонерами. А звичайні люди терпіти не стануть , терпіти і довіритись. 🤷♂️Їм необхідний результат одразу. Якщо його немає - «скам».Але це не «ходити на роботу» , тут не буде все одразу. Результат на наступний місяць Ви не отримаєте, навіть не надійтеся!🚀 Результат буде «ПАРАБОЛІЧНИМ» (роки капітуляції, зневіри перекриваються ростом в пару місяців, але потрібно дочекатися)#психологія #альтсезон
🚨 Ріст БУДЕ ! ✅☝️Втратили Ви надію в ріст чи НІ, це абсолютно не важливо! РІСТ ВІДБУДЕТЬСЯ найближчим часом !✅Про це говорять не тільки індикатори а й настрій, сантімент, наративи і тд.🟢 Ми зараз говоримо в основному про локальний відкат АЛЕ й глобально нічого не змінилося 🤷♂️❗Подивіться уважно на СКРІНИ👀🪙 На графіку зображена ціна BTC та 100 EMA. У 2019 році ціна BTC приходила до середньої EMA та знаходилась деякий час біля неї з мінімальною волотильністю. Після, відбувся локальний ріст та падіння під час «КОРОНИ» 👑😳 Що саме цікаве : сьогодні аналогічна ситуація на графіку BTC !Ціна прийшла так само до середньої EMA та уже знаходиться біля неї з мінімальною волотильністю ТОЙ САМИЙ ЧАС ~42 дні !Дивує в цій ситуації ось що : в 2019 до 100 EMA ціна прийшла в кінці листопада так само як і в цьому циклі, а ріст розпочався із січня 2020…🚀 Очікуємо розвʼязку уже із січня 2026 ? 🤔😈🔍 Аргументи за ріст я уже Вам наводив неодноразово :https://t.me/sekret_ml/2203https://t.me/sekret_ml/2250https://t.me/sekret_ml/2197#прогноз #біткоїн
Вітаю, друзі ! 👋❤️🔥Переходимо спочатку дивимося на аналітику від 17 листопада:🔗https://t.me/sekret_ml/2097🚩І давайте тепер поглянемо на сьогоднішню ситуацію та подивимось що може бути далі1️⃣Bitcoin 🪙:(Скріншот 1) На тижневому ТФ ціна BTC все ж прийшла до діапазону 90 000$✅MACD - ✅є послаблення низхідного тренду(зменшення обʼємів) , ризик продовження корекції мінімальний🚀(Скріншот 2) - денний ТФІндикатор RSI знаходився нижче 30 рівня🔽Коли занурюємося нижче <30 - усе це прекрасні точки входу для купівлі BTC та Альтів 🚀👉Рекомендую подивитися як відпрацьовує RSI на історії ТУТ ⭐Також по індикатору MACD на 1д ТФ зараз відпрацьовує та сама дивергенція🔵2️⃣ USDT.D (домінування) : Скріншот 3-4✅Домінування USDT нам також вказує на зміну тренду:Є пробиття трендової лініїЄ зниження обʼємів на MACD☝️Нагадую для новачків: коли домінування тезера росте то кеш виходить із активів. А падіння домінування свідчить про притік ліквідності в крипту🔼3️⃣ BTC LONG:✈️На цьому графіку показано візуально к-ть лонгових позицій на біржі Bitfinex (1W тф)⚠️ Уже присутній сигнал на слабкість тренду по MACD - велика ймовірність що ДНО було поставлено ✅Для підтвердження : наступні тижні маємо бачити продовження падіння на графіку 🔽4️⃣ ETHBTC :Також хочу показати Вам що була пробита низхідна трендова лінія на графіку Ефіра до Бітка ✅⚠️ Це дуже позитивний фактор для росту на Альткоїнах !Це ріст не тільки до ціни USDT а й також відносно Бітка, а це дуже сильний аргумент в користь Альтів🟢Переходьте в Наш чат обговорити ситуацію по ринку : 💬ЧАТПодобається аналіз по факту-🔥🔥📹YouTube | ℹ️ Новини |📈 ТрейдКанал#біткоїн #прогноз
❤️ Ринок може залишатися «ірраціональним» довше, ніж ти можеш залишатися платоспроможним ⚠️- фраза яка набула для мене новий сенс 😳❗Хочу Вам сказати що ринок насправді дуже складний механізм який ми не зможемо зрозуміти до кінця.Іноді, речі які у ньому відбуваються часто не логічні 🤷♂️📈 Ми можемо бачити ріст коли «все погано» і падіння коли все начебто іде «добре». Гарні новини, позитив, але чомусь руху немаєЗдається що це кінець, далі тільки хуже і хуже… але це не зовсім так.📉 Ринок це той механізм який забере у тих хто не достатньо терпеливий і дасть тим хто вміє чекати.І звісно ж, забере з радістю у тих хто надто жадібний і хоче піти проти системи 😈 Ми не зможемо змінити систему але по її правилам грати може кожен, точніше має можливість грати
©️Довіряйте системі, довіряйте графіку і довіряйте часу - це Ваш товариш назавжди ✅Для мене на графіку відкривається більше логіки чим будь де. Він пояснює більше речей чим новини, блогери, політики та інший інформаційний простір у світі.@Yuri_Rich ✈️
✅ OTHERS 📈❤️Не потрібно запевняти нікого що «Альтсезон буде», «тримай альткоїни, розбагатієш» ❌Впевнений що на ринку відбувається «природний відбір» тих хто заслуговує на результат і тих хто НІ 🤷♂️Потрібно бути АБО сліпим АБО тупоголовим щоб не зрозуміти уже як працює цей ринок🤔(це дісно вибривання хомʼяків і слабаків)⚠️Просто подивіться на графік 📈:Я спеціально показав Вам подібну структуру яка уже була у 2020 році (циклі попередньому)Ви побачите що після «дампу» росту одразу НЕ ВІДБУЛОСЯ. Було плавне, нудне відновлення і тільки після того як усі ведмеді і недоблогери вискочили, відбулося прискорення і перехід в новий діапазон ✅⚠️Так от, сьогодні по структурі ми знаходимося ТОЧНО не в тих діапазонах коли потрібно приймати якісь рішення!Прискорення відбудеться !Але не усі до нього дотерплять !Так, і в цей раз дійсно буде все інакше… 😈 і я радий що це не відбувається «швидко» як раніше, це лише підтвердження для мене того що буде Бульбашка не така яку усі звиклибачити! 🌏 Єдине чого Ви не розумієте : «просто не спішіть бляха» !🚩Поділіться цим постом зі своїми друзями які «не вірять в альту» , потім буде що їм згадати коли буде ФОМО ! Часіки тікають…🕞😈#прогноз #альтсезон
Розповідав ще коли #ELON коштував 0.0…0138 (умовне ДНО, невіра, страх, хейт) 📉 Але я зараз не тільки про ЦЕ.На сьогодні торгується на 3Х в моменті від точки коли був відос на ЮТУБ (ТУТ) 🎞«Що буде ймовірно далі» ? (ELON не виключення)Більша частина (95%) повиходить на 3-5Х від вкладених (максимум 10Х вистачить терпіння)І це не погано, це також профіт який вважається непоганим, молодець, заробив👌Одиниці зможуть дотримати до ATH та ще менше до діапазону 100-150Х . І я зараз не затверджую що ELON покаже такий результат. Ми не знаємо !Одне знаю точно ! Спішити з фіксацією не потрібно, дружня «не фінансова» рекомендація Приймати рішення потрібно дивлячись на всю ситуацію на ринку та включати багато факторів аналізу, домінація, настрій, наратив і тд і тп…Є також числові закономірності по яким іде відпрацювання рівнів. Це рівні Фібоначчі. Про це я розповідав в закритому каналі і доводив свої гіпотези на реальних прикладах альткоїнів починаючи з 2017 року.Тут просто потрібно довіритись математиці і статистиці.Цілі по #ELON у мене стоять набагато вище чим більшість учасників ринку собі може уявити ⚠️#elon #прогноз #психологія