Джерело
SEASIDE RUNNERS ODS | Друзі, вже зовсім скоро стартує наш перший забіг на витривалість. Бага...
630 Охват/переглядів
2026-01-02 12:02
Повідомлення №1218
Друзі, вже зовсім скоро стартує наш перший забіг на витривалість. Багато з вас питають нас одні й ті самі питання, отже даємо відповіді на них:Чи потрібно весь час бігти ? Ні! Навіть якщо ви заявились на 6 годин, ви можете закінчити дистанцію і через годину. Ви можете ходити, можете бігати, можете якусь частину пробігти, далі відпочити, попити чаю і продовжити рух. Головне, що ви маєте розуміти: у вас є або 3 або 6 годин часу, за які ви долаєте максимальну дистанцію, а скільки це буде — вирішуєте вже Ви.Чи можна поставити особистий пункт харчування / гідратації ? Так! Ви можете запросити свою групу підтримки та встановити свій особистий пункт. Головне, щоб він не заважав руху учасників.Як діяти коли вийде час ? Коли ви будете йти на умовне останнє коло, організатори Вас попередять. Ви маєте слідкувати за часом, та в умовні 15:00 зупинитись. Далі організатори беруть спеціальний вимірювальний пристрій, та заміряють скільки ви пробігли на останньому колі.Як фіксується дистанція ? Коло заміряне спеціальним колесом та дорівнює 2420 м. Кожне коло ви будете пробігати чіпову систему, яка буде рахувати вашу дистанцію.