Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - SEASIDE RUNNERS ODS
Додано 14 лип 2024

SEASIDE RUNNERS ODS

@seasiderunnersods
Кількість підписників: 979
Фото: 971
Відео: 96
Посилання: 332
Опис:
🏃‍♂️Благодійна бігова спільнота🏃‍♀️ 🔹Instagram https://www.instagram.com/seaside_runners_ods 🔹 Facebook: https://www.facebook.com/groups/1176320253128470 🔹 Сайт: https://www.seasiderunners.com/
Джерело

SEASIDE RUNNERS ODS | Друзі, п'ятниця вечір — чудовий час щоб розглянути маршрут на наш CHRI...

Логотип телеграм спільноти - SEASIDE RUNNERS ODS SEASIDE RUNNERS ODS @seasiderunnersods
892 Охват/переглядів 2025-11-14 17:32 Повідомлення №1045
Друзі, п'ятниця вечір — чудовий час щоб розглянути маршрут на наш CHRISTMAS HM.Отже, до вашої уваги абсолютно нові маршрути на 5 км, 10 км, та 21.1 км⬇️⬇️⬇️🏃‍♂️ 5 кмОббігаємо стадіон — велике коло через Ланжеронівську Арку — бульвар Г.Сагайдачного — лунапарк та повертаємость через парк в чашу стадіону. Загалом маршрут пролягає в таке собі одне коло. Легкий підйом, довжиною в 600 метрів компенсується спуском, довжиною 1500 метрів. Траса — кайф. 🏃 10 кмРухаємось зі стадіону у напрямку "Вічного Вогню", за ним праворуч на алею та через бульвар Г. Сагайдачного за лунапарком звертаємо праворуч у парк. Наступне коло робимо через парк, не забігаючи до стадіону, на третьому колі вже рухаємось на фініш в чашу стадіону "Чорноморець". Виходить 3,5 км — перше коло, 3 км — друге коло та 3,5 км — фінальне.🏃🏻‍♀️ НапівмарафонВибігаємо зі стадіону та рухаємось до "Вічного Вогню". На першій стежці повертаємо праворуч та через Ланжеронівську Арку вибігаємо на Трасу Здоров'я. Далі біжимо по прекрасній ТЗ ажжжжж до 10 ст. Фонтану та насолоджуємось чудовим краєвидом моря. Біля перших сходів розвертаємось та пробігаємо трасу в зворотному напрямку. Вибігаючи повз Ланжеронівську арку рухаємось далі через алею до Бульвара Г. Сагайдачного. Добігаючи до лунапарку звертаємо праворуч в парк Шевченка та "відпочиваємо" 1,5 км перед останнім прискоренням вже на фініш. P.S. А на фініші всіх чекатиме гаряча їжа та не менш гарячі напої. Запевняю, вам сподобається ця Різдвяна атмосфера, бо Одеса-Мама, таки вміє дивувати. 🍷🥘