Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сата зухвало про музло
Додано 14 лип 2024

Сата зухвало про музло

@sata_overdrive
Кількість підписників: 1 468
Фото: 1,430
Відео: 950
Посилання: 940
Опис:
З вами Сата, тож все буде пі3дато! Оглядачка, орг, фронтвумен RYM. Канал про внутряки муз.індустрії та локальну сцену. Анонси концертів, андерграунд, релізи, базовані войси, вкиди. 📩: @Satadays_bot
Джерело

Сата зухвало про музло | сатарекChester Ivanena#сингл «Висікаю Бузком»#Львів2025#Psychedelic #G...

Логотип телеграм спільноти - Сата зухвало про музло Сата зухвало про музло @sata_overdrive
523 Охват/переглядів 2025-09-09 13:36 Повідомлення №2934
#сатарекChester Ivanena#сингл «Висікаю Бузком»#Львів2025#Psychedelic #Groove #Stoner«Висікаю бузком» — це новий експеримент проєкту Chester Ivanena, якого ви більше знаєте як басиста і звукорежисера «Рогатої Жаби». «Проєкт, де я відпочиваю від DOMB та Рогатої Жаби. Якщо ті проєкти мають свої концепти та сформульовану думку, яка намагається обрести фізичну форму, то цей - виключно рефлексія, яка дає простір для філософських думок і ні до чого не закликає». Смислова тканина пісні багатошарова. Центральний образ — герой, який більше не хоче бути опорою для інших і гратися в рятівника. Але як вимкнути емпатію, коли кнопки вимкнення незручних почуттів просто не існує?«Герой відвертається спиною від людей, але через свою природу висікає в себе на спині "карту порятунку", одночасно й допомагаючи й наказуючи себе за це. Його "батіг" з бузку, який є символом любові, переродження та ніжності, таким чином створюючи такий собі бдсмну романтику». Трек розвивається повільно, ніби з апатією рухатись далі, як і сам герой.Але при цьому, затискає в напружених обіймах інтерпретації: альтруїзм як форма контролю, допомога як насилля над собою, емпатія як зброя.Жанрово композиція балансує між стоунер-вальсом, психоделічною напругою та глухим, натягнутим грувом — ніби гопник, який замість підлоги вмостився ногами на стілець і мовить про екзистенційну кризу.Бас — упізнавано іваненівський: глибокий, об’ємний, з тією самою гуковою гнучкістю і нагнітаючою динамікою.При прослуховуванні семихвилинного треку виникає відчуття, що пісня відкриває двері в тіньові частини автора, які він нарешті готовий досліджувати — в собі та в інших. Чи цікавить його емпатія як власний біч? Чи навпаки — як щось, чого йому не вистачає?Перший ЕР проєкту «ІХ-ХІ» вийде вже цієї осені.Слухати в епл, споті, тюбі 🎧