Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сата зухвало про музло
Додано 14 лип 2024

Сата зухвало про музло

@sata_overdrive
Кількість підписників: 1 468
Фото: 1,430
Відео: 950
Посилання: 940
Опис:
З вами Сата, тож все буде пі3дато! Оглядачка, орг, фронтвумен RYM. Канал про внутряки муз.індустрії та локальну сцену. Анонси концертів, андерграунд, релізи, базовані войси, вкиди. 📩: @Satadays_bot
Джерело

Сата зухвало про музло | Минулої неділі я була на канці, відоси з враженнями можете подивитися ...

Логотип телеграм спільноти - Сата зухвало про музло Сата зухвало про музло @sata_overdrive
414 Охват/переглядів 2025-05-04 14:42 Повідомлення №2582
Минулої неділі я була на канці, відоси з враженнями можете подивитися вище.Так от, дуже хотіла нарешті почути G.Inc вживу і залишилась під враженням.Коли гурт мені подобається вживу, намагаюся якщо є можливість після виступу підійти і подякувати/підтримати.Тож і цього разу коли побачила дівчат на веранді, підійшла поділитися враженнями і познайомитись.Приємно здивувалася, що вони вже були підписані на мій канал і знали мене як авторку/блогерку яка пише про музло. Але не як фронтвумен що сама робить музло🐰Цю ситуацію треба було виправляти, тож я запропонувала послухати Respect Your Mom і поділитися враженнями.Останній реліз гурту був 9 років тому (у 2017, а відчуття ніби всього 3 роки пройшло). Так дивно інколи розуміти що твоя музика і амплуа вже сприймається інакше🤩Але час йде і мова взагалі не про старі альбоми, а про те, що Аня відписала мені пізніше.Вона послухала RYM і поділилася враженнями. Ви знаєте мою слабкість до жінок-музиканток, а тим паче, коли вони роблять музику яка мені подобається.З дозволу Ані, я залишу її відгук тут на каналі бо хулі ні❤️⤵️