Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Саша і таємна дизайн-кімната🔮
Додано 06 гру 2025

Саша і таємна дизайн-кімната🔮

@sasha_and_design_room
Кількість підписників: 1 501
Фото: 1,010
Відео: 89
Посилання: 94
Опис:
Мій Instagram – https://www.instagram.com/romantsova.design/ Мій курс з графічного дизайну – https://designee.com.ua/
Джерело

Саша і таємна дизайн-кімната🔮 | Як у тебе на все вистачає енергії?", – питають колеги. – "А ніяк", – в...

Логотип телеграм спільноти - Саша і таємна дизайн-кімната🔮 Саша і таємна дизайн-кімната🔮 @sasha_and_design_room
392 Охват/переглядів 2026-01-11 09:37 Повідомлення №1278
– "Як у тебе на все вистачає енергії?", – питають колеги. – "А ніяк", – відповідаю я 😄Всім привіт, пропала звідси майже на 2 місяці.Попала в пастку, де втратила сенси: навіщо мені це все і чого я хочу. Абсолютно не було бажання ні вести соцмережі, ні бути в них навіть однією ногою. Емоційно ця зима і Новий рік, мабуть, найважчі за війну. Але я все-таки тут, значить, не все так погано :)В найголовнішу пастку 2025 я завела сама себе – натягла роль вчителя і викладача в усіх сферах життя. Це не давало мені розвиватись, як не дивно. Почала боятись помилок, будь-яких невдач. А це як керувати авто з увімкнутими ручними гальмами: далеко не заїдеш, особливо на фрілансі.Хоча професійно 2025 роком я задоволена:💚стала набагато менше перепрацьовувати💚збільшила свій годинний рейт і отримала співпрацю мрії💚почала викладати дизайн в школі, що перегорнуло мій підхід до навчання будь-кого.Тож 2026 рік хочу зробити роком Свободи. Свободи думки, дій, свободи в пошуку ідей і проявленні.Загадувала 12 бажань на Новий рік, ось деякі з них (не про роботу):🇮🇹 Хочу почати вивчати італійську (бо хочу нарешті співати пісні Челентано не на вигаданій мові)📹 Хочу записувати відео за імпульсом і не придушувати їх своїм перфекціонізмом🌍 Хочу відвідати нову країну в Європі🏂 Хочу навчитися гарно кататися на борді, і бути сексі-кішкою навіть в лижному костюмі :)*рандомні фотки року, вдалі і не дуже) Як ви? Як ваш стан? Що вас зараз цікавить в дизайні, в професії, які у вас плани? Чи відчували ви колись такі "ручні гальма"?