Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Санич без цензури 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Санич без цензури 🇺🇦

@sanych_no_censure
Кількість підписників: 8 514
Фото: 16,500
Відео: 3,480
Посилання: 11,400
Опис:
Думки про те, що інста та фб називають «мовою ворожнечі».
Джерело

Санич без цензури 🇺🇦 | Найбільше бісить, коли ці коаліції «охочих», «занепокоєних» чи «потужн...

Логотип телеграм спільноти - Санич без цензури 🇺🇦 Санич без цензури 🇺🇦 @sanych_no_censure
2 170 Охват/переглядів 2026-01-09 09:12 Повідомлення №32702
Найбільше бісить, коли ці коаліції «охочих», «занепокоєних» чи «потужних» закидають у медіа подібні заяви, демонструючи, наскільки без нас, у сенсі сили, вони безпомічні. І страшно уявити, що ці занепокоєні казатимуть і робитимуть, коли російські терористи таки нападуть на Європу. Чи будуть узагалі?Коли під час найбільшої війни XXI століття КНДР з більш ніж 11 тисячами військових відкрито воює за рашку, (курщина) Європа тим часом показує свою безхребетність (!). І тут я, як не дивно, погоджуюся з рудим «миротворцем»: НАТО без США - пусте місце.Ми залежимо від Європи в плані грошей, вони від нас - у плані оборони. Але не хочеться слухати це скиглення про «поза політикою» і про «ні солдата на українській землі» після мирного плану чи завершення війни. Це ще те дно.Цьогоріч буде ще не один «чорний лебідь», але сила залишиться головним козиром.путін зупиниться лише тоді, коли економіка зазнає колапсу або на болотах станеться щось на кшталт «повстання еліт». Або ж тоді, коли Сили оборони розіб’ють усю військову міць, зробивши акцент на технологічності та інноваціях.Тримаймося. Україна також потребує змін усередині країни, а не імітацій, і єднання, як на початку повномасштабки. #SerSanych