Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Санич без цензури 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Санич без цензури 🇺🇦

@sanych_no_censure
Кількість підписників: 8 514
Фото: 16,500
Відео: 3,480
Посилання: 11,400
Опис:
Думки про те, що інста та фб називають «мовою ворожнечі».
Джерело

Санич без цензури 🇺🇦 | ️📩Канал «Санич без цензури» створений влітку 2022 року - як протест пр...

Логотип телеграм спільноти - Санич без цензури 🇺🇦 Санич без цензури 🇺🇦 @sanych_no_censure
1 880 Охват/переглядів 2025-12-31 19:02 Повідомлення №32638
❗️📩Канал «Санич без цензури» створений влітку 2022 року - як протест проти компанії «Meta», яка за перші пів року повномасштабної війни безліч разів банила, обмежувала чи вилучала мені сторінки у фейсбуці та інстаграмі.За цей час канал у телеграмі був здебільшого новинною стрічкою, а загалом опубліковано понад 31 тисячу дописів. Думаю, за цей період багато хто вже звик до такого формату споживання інформації. Також створена група для петицій 🗳️З нового року формат подачі змінюється. Час від часу я й надалі публікуватиму новини, але переважно ділитимуся власною субʼєктивною думкою. Також, у межах експерименту, отримуватиму інформацію з інших ресурсів. Канал і групу поки не видаляю.Залежність українців від телеграму вкрай небезпечна ⚠️Останнім часом я неодноразово наголошував, щоб Ви принаймні перенесли свої переписки в безпечніші месенджери, а інформацію отримували не лише тут. Як альтернатива 🏢вотсап канали 👈Із початком нового року хочу трохи розвантажитися від інформаційного потоку. Багато ЗМІ та блогерів фактично публікують одне й те саме, тож потреби в дублюванні я більше не бачу.Коли мої стосунки з Meta знову зазнають «неадекватних банів», повернуся до більш постійного формату. А поки що трохи відпочину від телеграму й час від часу щось писатиму.Читайте мене в інстаграмі, фейсбуці та тредсі. В тік тоці немає і не буде. твітер (Х) - після приходу маска, перетворився на сміттярку. Дзвоніть та пишіть на 🤳#Signal або 🏢#WhatsApp p.s. Від нового року чекаємо хоча б якогось прояснення у війні, а найголовніше - змін у правильному напрямку, як у політичному, так і у військовому вимірах (реформи).І, будь ласка, не очікуйте забагато від рудого «миротворця», так само як і надмірних чудес від Європи (хоча ми з ними, а вони з нами, відтепер дуже тісно повʼязані).Нагадую головне: наша ключова гарантія безпеки - Сили оборони України та народ України.Усіх з Новим 2026 роком!🎊Усіх благ і мирного неба над головою. Перемоги нам! 🫂Слава Україні!🇺🇦Слава ЗСУ! 🔫#SerSanych